Very Victoria Silvstedt by Marie Meili ujumisriided Lindexis

Pärast Very Victoria Silvstedt by Marie Meili eduka pesukollektsiooni esitlemist toob Lindex kevadel 2014 välja ka Victoria ujumisriiete kollektsiooni. Very Victoria Silvstedt by Marie Meili Swimwear on nagu pesukollektsioongi inspireeritud Victoria värvikast elustiilist ja isiksusest.

Victoriat pildistatakse sageli maailma kauneimatel randadel ja ta teab seetõttu hästi, kui olulised on suurepärase välimusega ujumisriided.

”Kui ma parasjagu ei reisi, võite mind suure tõenäosusega leida rannast! Rand on ühtlasi minu mängumaa ja moelava. Mulle meeldib pakkida kaasa eri bikiine ja rannakleite, et saaksin basseini äärest stiilselt kokteilipeole suunduda!” ütleb Victoria Silvstedt.

Lindexi Very Victoria Silvstedt ujumisriiete kollektsioonis on 11 värviküllast bikiinikomplekti, mille kujundus toob teieni Victoria Monacos, Ibizal, Marbellas ja Tahitis asuvate lemmikrandade suvise hõngu. Kollektsioonis leidub midagi igaühe jaoks. See on lustlik, kvaliteetsetest kangastest valmistatud ülimalt kaasaegne ujumisriiete kollektsioon, mida ehivad kaunid mustrid ja pimestavad detailid.

“Ootame Lindexis uut ja värsket hooaega, mil saabub müügile see suurepärane kollektsioon. Rannariiete detailid ja lõiked on pilkupüüdvad ning panevad naise end rannas enesekindlalt tundma. Usume, et meie kliendid oskavad seda kollektsiooni hinnata”, ütleb Inger Lundqvist, Lindexi pesuosakonna kujundus- ja kokkuostujuht.

Kollektsioon Very Victoria Silvstedt by Marie Meili Swimwear on varsti saadaval veebilehel lindex.com ning Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa kauplustes. Kollektsioon tuuakse välja kahes osas: esimese esitlus leiab aset uue aasta 6. nädalal ja teise oma 11. nädalal.

Hinnad jäävad vahemikku 22,90 € kuni 34,90 € eseme kohta.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media