Wielkie otwarcie flagowego sklepu Lindex w Londynie

W ten weekend marka Lindex otworzyła drzwi swojego pierwszego flagowego sklepu w centrum Westfield Stratford City w Londynie. Jest to ważny krok w procesie umacnianiu marki Lindex na całym świecie oraz kontynuacji międzynarodowej ekspansji sieci odzieżowej.

- Nareszcie otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w stolicy mody, Londynie! Przygotowywaliśmy się do tego momentu przez długi czas i czuję się bardzo dumny. Nowy sklep, zgodny z naszą nową koncepcją sklepu, wygląda absolutnie zachwycająco i oferuje modę prawdziwie światowej klasy. Bardzo się cieszę ze spotkania wszystkich nowych klientów, którzy chcą być częścią naszej przystępnej cenowo i inspirującej mody - mówi Ingvar Larsson, dyrektor generalny Lindex.

Sklep był wypełniony po brzegi nowym asortymentem wiosennym, a na klientów czekało ponadto wiele atrakcji. Pod ręką był wizażysta, który pomagał klientom wypróbować produkty z nowej linii Lindex Beauty, a dzieci miały możliwość pomalować twarz w motywy z filmu Kraina Lodu. Sto pierwszych osób, które odwiedziły sklep, otrzymało w dowód uznania bony upominkowe o wartości 20 GBP.

- Zainteresowanie pracą w tym sklepie była ogromne, choć jesteśmy nowi na rynku. Mogliśmy dobrać fantastyczny zespół, co naprawdę odczuliśmy w ten weekend, gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się z naszymi nowymi klientami. Atmosfera była wspaniała i cały weekend w sklepie był fantastyczny - mówi Lena Provén, dyrektor regionalny w Wielkiej Brytanii.

Sklep był wypełniony odzieżą Lindex z najnowszej wiosennej kampanii #superrolemodel, w której klasyka i nowoczesność mieszają się ze stylem boho-chic. Hasło kampanii brzmi „To co robisz, określa Ciebie”, a jej twarze to supermodelki i wzory do naśladowania: Christy Turlington Burns, Liya Kebede i Toni Garrn. Kampania podkreśla, że prawdziwe piękno tkwi w tym co robisz oraz w tym jak wyglądasz. Kampania prezentuje trzy piękne kobiety, które robią dobre rzeczy poza światem mody. Innymi słowy, są one nie tylko supermodelkami, ale także wzorowymi supermodelkami.

Sklep jest pierwszym tego rodzaju sklepem Lindex, przygotowanym według najnowszej koncepcji sklepu, która jeszcze podnosi poziom naszej mody. Nowy wystrój wnętrz odzwierciedla skandynawskie pochodzenie marki i oferuje klientom wspaniałą atmosferę. Prostota wystroju, wraz z trwałością projektów i jakością, stanowią kolejne elementy odzwierciedlające markę Lindex.

Aby otrzymać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Jana Hrušovská

Lindex, E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media