Zákaznice společnosti Lindex modelkami nové kampaně spodního prádla

Společnost se vydává novým směrem a přichází se zajímavou inovací, která dále rozvíjí úspěch loňské kampaně spodního prádla Bra-volution. Tentokrát však společnost Lindex oslovuje přímo zákaznice, aby se staly modelkami nové kolekce spodního prádla pro jaro 2016.

V posledních dvou letech se staly modelkami kampaně Bra-volution odvážné zamestnankyně Lindexu, které uvedly na trh nový koncept střihů. Obě kampaně Bra-volution byly velice úspěšné. Jak v prodejnosti produktů, tak u zákaznic.Jednoduchost a srozumitelnost celého konceptu Bra-volution totiž velice usnadňuje hledání oblíbeného střihu.

„Chceme inspirovat ještě více žen k tomu, aby si mezi podprsenkami našly takové, které jim budou sedět nejlépe. Tentokrát chceme dát prostor právě našim zákaznicím. Výraz kampaně by měl působit inspirativně a osobním dojmem, a proto vyzýváme všechny ženy, aby se přihlásily, a doufáme ve velkou odezvu,“ říká Anne-Kathrine Ahlmark, manažerka marketingu ve společnosti Lindex.

Na zákaznice, které budou vybrány k účasti v jarní kampani, čeká jedinečný módní zážitek, kdy budou na jeden den modelkami.

Ženy, které budou vybrány, aby se staly tvářemi této kampaně, se dostanou do rukou špičkového týmu kadeřníků a vizážistů, stylistů a fotografů. Chceme jim věnovat jeden mimořádný den, který se bude vymykat všem všedním dnům, a dát jim na jeden pocit, že jsou superhvězdy,“říká Lena Wall, projektová manažerka u společnosti Lindex, která má tuto kampaň na starosti.

Kampaň i prodej jarní kolekce odstartuje na prodejnách Lindex i na webu lindex.com již 4. února.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 490 prodejnami ve 18 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media