Nissan paziņo par 2012. finanšu gada pirmā ceturkšņa pamatražošanas peļņu – 120,7 miljardiem jēnu.

Nissan Motor Co., Ltd. ir paziņojis par pamatražošanas peļņu 120,7 miljardiem jēnu (1,17 miljardiem eiro) pirmajā 2012. finanšu gada ceturksnī (2012. finanšu gads beigsies 2013. gada 31. martā).

Visā pasaulē šī finanšu gada pirmajā ceturksnī Nissan pārdevis kopā 1 210 000 automobiļus, kas ir par 14,6% vairāk, salīdzinot ar šo pašu periodu 2011. finanšu gadā. Globālā tirgus daļa ir palielinājusies par 0,4 %, sasniedzot 5,9%.

„Par spīti izaicinošajiem makroekonomiskajiem apstākļiem, Nissan šī finanšu gada pirmajā ceturksnī ir sasniedzis cienījamus rezultātus,” saka Nissan prezidents un izpilddirektors Karloss Gosns (Carlos Ghosn). „Pieprasījums pēc mūsu inovatīvajiem automobiļu modeļiem joprojām ir augsts, un drīz mūsu automobiļu klāstu papildinās vēl vairāk aizraujošu automobiļu, un mēs virzīsimies uz priekšu, lai sansniegtu mūsu finanšu gada prognozes.”

Neto ieņēmumi ir palielinājušies par 2,6% līdz 2,1364 triljoniem jēnu (20,78 miljardiem eiro), bet parastā peļņa sasniedza 111,5 miljardus jēnu (1,08 miljardus eiro) un neto ieņēmumi – 72,3 miljardus jēnu (700 miljonus eiro).

Periodā no šī gada aprīļa līdz jūnijam Nissan turpināja izpildīt savu Power 88 vidēja termiņa biznesa plānu, kura sastādīšanas mērķis ir paplašināt produktu sortimentu un stiprināt zīmola klātbūtni un tirdzniecību visā pasaulē. Šī plāna ietvaros pirmā ceturkšņa laikā tika laisti klajā divi jauni automobiļu modeļi, tostarp Nissan Altima Amerikas Savienotajās Valstīs un Nissan NV350 Caravan Japānā.

Nākamajos šī finanšu gada ceturkšņos jauno produktu laišanas klajā tempu un apjomu plānots palielināt, atjaunojot Nissan, Infiniti un Venucia zīmolu populārāko automobiļu modeļu klāstus. Papildus tam Nissan uzlabo sava zīmola atpazīstamību, atklājot globālo multivides reklāmas kampaņu „WHAT IF_”, kas tiek izvietota ceļojumu galamērķos un digitālajos medijos. Lai paaugstinātu tirdzniecības apjomu, visa 2012. finanšu gada garumā plānotas arī turpmākas zīmola aktivitātes un produktu laišanas klajā.

Piezīme: Summas uz eiro pārvērstas lasītāju ērtībām pēc vidējiem šī finanšu gada valūtas maiņas kursiem līdz pašreizējam brīdim – 102,8 jēnas par 1 eiro.

# # #

Contact Information:

Jacek Gorski, Managing Director, Nissan Nordic Europe

Telefon: +35810 770 5101

Par Nissan.

Nissan Motor Co., Ltd. ir pēc apjoma otrs lielākais Japānas automobiļu ražotājs, kura galvenā mītne atrodas Jokohamā, Japānā, un viens no Renault-Nissan Alliance partneriem. Vairāk nekā 248 000 darbinieku visā pasaulē 2011. gadā palīdzēja Nissan saražot vairāk nekā 4,8 miljonus automobiļu un panākt 9,4 triljonu jenu (118,95 USD) apgrozījumu. Ar savu stingro apņemšanos izstrādāt aizraujošus un novatoriskus produktus visiem potenciālajiem klientiem Nissan piedāvā 64 dažādus modeļus ar Nissan un Infiniti zīmolu. Nissan ir bezizmešu automobiļu pionieris: Nissan LEAF ir pirmais pieejamais, sērijveidā ražotais, pilnībā elektriskais automobilis, kas ieguvis vairākus starptautiskus apbalvojumus, ieskaitot prestižo Japānas 2011. - 2012. gada automobiļa un 2011. gada Pasaules automobiļa titulu.

Lai iegūtu papildus informāciju par mūsu produktiem, pakalpojumiem un ilgtspējīgas mobilitātes apņemšanos, apmeklējiet mūsu mājas lapu: http://www.nissan-global.com/EN/.

Nissan Eiropā

Japāņu automobiļu zīmolam – Nissan ir viens no visplašāk pārstāvētajiem tīkliem Eiropā, nodarbinot vairāk nekā 12 500 darbinieku, kas nodrošina vietējā dizaina, pētniecības un attīstības, ražošanas, loģistikas, pārdošanas un mārketinga darbību. Iepriekšējā gadā Nissan rūpnīcās Apvienotajā Karalistē, Spānijā un Krievijā tika saražots vairāk kā 528 000 automobiļu, ieskaitot minivenus, daudzus apbalvojumus ieguvušos krossoverus, SUV klases automobiļus un komerctransportlīdzekļus. Šobrīd tirdzniecībai Eiropā Nissan piedāvā 24 daudzveidīgus un novatoriskus produktus, un tā mērķis ir kļūt par līderi japāņu automobiļu zīmolu vidū Eiropā.

Par Nissan Nordic Europe

Nissan Nordic Europe, Ltd. ir uzņēmums, kas atbild par Nissan Motor Co., Ltd. automobiļu importu un mārketingu Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Igaunijā Latvijā un Lietuvā. Nissan Nordic Europe ir nodarbināti aptuveni 165 savas jomas profesionāļi, un uzņēmuma centrālais birojs atrodas Espo, Somijā. www.nissan.lv

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet: http://newsroom.nissan-europe.com/lv

Tags:

Subscribe