Obama on favoriit – ennustusportaalide koefitsiendid eksivad harva.

Poliitiliste valimiste eel on ennustusportaalid tihtipeale oluliselt täpsemad olnud kui kõiksugu muud küsitlused.
Ennustusportaali Pafi koefitsiente vaadates on Barack Obamal suurem tõenäosus saada järgmiseks Ameerika Ühendriikide presidendiks kui tema vastasel.

Panustades Mitt Romney peale, saaksid tema võidu korral raha tagasi 3,75-kordselt. Kuid panustades tema vatsase, Barack Obama peale, oleks võit vaid 1,22-kordne.

„Paf.com lehel on Obama olnud favoriidiks algusest peale, isegi siis kui kõik küsitlused andsid Romneyle tugevama positsiooni,“ ütles Pafi pressiosakonna juhataja Anders Sims.

Obama koefitsiendid on viimast kuude jooksul veidi langenud, mis tähendab seda, et temast on saanud suurem favoriit saamaks järgmiseks USA presidendiks.

6. novembri ööl pakub portaal Paf.com ka live-ennustamise võimalust. Muuhulgas saab panuseid teha ka tähtsamate osariikide hääletustulemustele.

“Ennustamisobjektid, mis pole otseselt ühegi spordialaga seotud, üljuhul suuri rahvamasse ei tõmba, kuid US presidendivalimised on selles suhtes suur erand. Kuna huvi on niivõrd suur, oleme oma teenust isegi laiendanud,“ ütles Sims.

Aktuaalsed koefitsiendid valimiste koht aleiad siit:

https://www.paf.com/betting/#/group/2000061894/category/3996

Esmaspäevase (5. novembri) seisuga on presidendi kandidaatide koefitsiendid sellised:

Obama 1.22

Mitt Romney 3.75

Täpsema info saamiseks kontakteeru palun:

Anders Sims
+358 (0)457 342 8228
anders.sims@paf.com

Tags:

Subscribe

Documents & Links