Nowe funkcje i ulepszenia w aparatach rentgenowskich Planmeca ProMax® 3D

Planmeca ProMax® 3D to rodzina aparatów rentgenowskich  “all-in-one” umożliwiających cyfrowe obrazowanie panoramiczne, cefalometryczne i CBCT , a także zdjęcia twarzy 3D i skany 3D modeli, tj. skany wycisków  i modeli gipsowych.  Planmeca stale udoskonala aparaty rentgenowskie, wprowadzając nowe funkcje, które ulepszają jakość obrazów, komfort pacjenta I łatwości obsługi.

Rodzina aparatów Planmeca ProMax® 3D składa się z pięciu różnych urządzeń: Planmeca ProMax® 3D s do zastosowań, w których mniejszy obszar jest wystarczający, Planmeca ProMax® 3D Classic do ogólnych zastosowań 3D, z obszarem obejmującym mandible i maxilla, Planmeca ProMax® 3D Plus z większym wyborem dostępnych obszarów, Planmeca ProMax® 3D Mid z najszerszym zakresem możliwych zastosowań i Planmeca ProMax® 3D Max, który posiada obszary o wielkościach od pojedynczego zęba do całej twarzoczaszki

Poza dostępnym szerokim wyborem obszarów i optymalnymi dawkami promieniowania aparaty Planmeca ProMax 3D są znane z prostego i zawsze dokładnego pozycjonowania pacjenta oraz otwartej i wygodnej pozycji wejścia. Aktualnie Planmeca wprowadza do swoich aparatów regulowane i sterylizowane w autoklawie wsporniki pacjenta, które lepiej utrzymują pacjenta w pozycji bez ruchu i poprawiają komfort zabiegu.

Ponadto projektanci firmy Planmeca przygotowali zupełnie nowy graficzny panel sterowania do wszystkich aparatów rentgenowskich Planmeca 2D i 3D. Duży interfejs pomaga użytkownikowi w procesie przygotowania i ustawiania parametrów ekspozycji. “Projektanci Planmeca stale ulepszają nasze aparaty w celu zapewnienia najwyższej użyteczności i największej łatwości ich obsługi” powiedział Pan Timo Müller, v-ce Prezes Działu X-ray w Planmeca Oy.

Poza opisanymi ulepszeniami, Planmeca wprowadza nowy tryb obrazowania panoramicznego do aparatu Planmeca ProMax® 3D Max i nowy, większy czujnik do apartu Planmeca ProMax® 3D Mid, dzięki któremu największy obszar do osiągnięcia na tym aparacie wynosi 20x18 cm. To oznacza znaczne polepszenie jakości obrazu, a także zwiększa obszar celu. Jednocześnie wielkość obrazu SmartPan zwiększyła się

Nowa generacja czujników jest montowana także w aparatach Planmeca ProMax® 3D Classic oraz Planmeca ProMax® 3D s co spowodowało podniesienie jakości obrazów otrzymywanych z tych aparatów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z:
Panem Timo Müller, v-ce Prezydent
Dział X-ray, Planmeca Oy
Tel +358 20 7795 550
timo.muller@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Planmeca Oy jest jednym z największych producentów sprzętu stomatologicznego, którego produkty są eksportowane do ponad 120 krajów na świecie. Centrala firmy znajduje się w Helsinkach, w Finlandii. Firma jest liderem w wielu segmentach rynku dentystycznego, projektuje i produkuje pełną gamę sprzętu dentystycznego w tym unity dentystyczne, panoramiczne (2D) i tomograficzne (3D) aparaty rentgenowskie oraz zaawansowane oprogramowanie. Planmeca jest największą prywatną firmą w branży sprzętu dentystycznego, która silnie inwestuje w swój dział R&D.
Planowany obrót Grupy Planmeca w 2013 roku ma wynieść około 760 milionów EUR, zatrudnienie wynosi ponad 2,500 osób.
www.planmeca,com
/ www.planmeca.pl

Tags:

Subscribe

Media

Media

Documents & Links