Proact pakub Telemale hallatud IT-taristu teenust

Proact tarnib Baltikumi juhtivale EDI ja e-arvelduse lahenduste pakkujale Telema AS-le uue hallatud IT-taristu, millel hakkavad toimima ärikriitlised teenused rohkem kui 1000 kliendi jaoks. Uue taristuga tagatakse Telema üha kasvava ärimahu ning klientide arvu juures süsteemi töökindlus ning kvaliteet.

“Telema EDI süsteem ühendab enam kui 3800 kauplust ja 1200 tarnijat, kes vahetavad aastas rohkem kui 14 miljonit e-dokumenti. Andmemaht kasvab uute klientide ja teenuste lisandudes kiiresti”, selgitab Telema juhataja Hele Hammer.

Seoses ärilise kasvuga vajas Telema tugevat partnerit nii tehnoloogia kui lahenduste halduse poole pealt. Hele Hammeri lisab, “Kuna e-äri toimib 24/7, on teenuste kättesaadavus meie jaoks võtmetähtsusega. Oluline on ka partnerite asjatundlikkus ning võimalus arutada uusi arendusideid. Proact pakub lisaks taristu haldusele ka vajalikku arenduskompetentsi.“

Proact valiti koostööpartneriks tänu pikaajalisele kogemusele ärikriitiliste lahenduste pakkumisel.  Oluline oli ka kõrgelt kvalifitseeritud Oracle’i spetsialistide olemasolu Eestis, kes tagavad lahenduse sujuva halduse.

"Lahendus koosneb Oracle andmebaaside ning Solaris Cluster klastrilahendusest koos uue NetAppil põhineva andmesalvestuse ja varunduse infrastruktuuriga. Kuna Telema EDI teenused kasutavad tööks Oracle andmebaasi, oli töökindla klasterlahenduse loomine ülioluline osa lahendusest. Proacti poolt tarnitud lahendus võtab arvesse Telema teenuse kasutajate kasvu ning võimaldab arendada uusi teenuseid. Proacti haldusteenused tagavad Oracle platvormi toimimise," selgitab Proact Estonia tegevjuht Karel Kannel.

Koostöö Proactiga võimaldab Telemal tagada oma klientidele süsteemi töökindluse ning teenuste kõrge kvaliteedi. 

Lisainformatsiooni saamiseks, palun kontakteeru:

Karel Kannel, tegevjuht, Proact Estonia AS, tel. +372 6630900, e-post: karel.kannel@proact.ee

Hele Hammer, tegevjuht, Telema AS, tel +372 651 0650, e-post: hele.hammer@telema.com

Proactist
Proact on Euroopa suurimaid sõltumatuid andmekeskuste ning pilveteenuste pakkujaid. Proact tagab ettevõtetele ning riigiasutustele riskide ja kulude vähendamist, pakkudes paindlikke ja turvalisi IT teenuseid. Proacti pilveteenused haldavad 70 petabaiti andmeid. Proact on teostanud üle 3500 eduka kliendiprojekti üle maailma. Proacti Grupis on tegevad üle 720 töötaja ning tegutsetakse 15 riigis Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Proact asutati 1994 ning emaettevõte (Proact IT Group AB) on alates 1999 aastast listitud Nasdaq Stockholmi börsil sümboli PACT all. Lisainfo saamiseks külasta www.proact.eu

Telemast
Telema on Baltimaade suurim EDI ja e-arvete operaator, kes pakub IT-lahendusi e-dokumentide vahetamiseks äripartnerite vahel kogu tarneahelas. Telema edastab kaubandus- ja kuludokumente (tellimusi, arveid, saatelehti jpt.) ning töötleb neid vastavalt ärireeglitele. Telema süsteemis on üle 3800 poe ja enam kui 1200 tarnijat. Aastas vahetatakse rohkem kui 14 miljonit e-dokumenti. Telemal on kliente kokku 20 riigis, enamik Baltimaades, aga ka Soomes, Poolas, Taanis, Saksamaal, Hollandis, Jaapanis ja Austraalias.

Tags:

About Us

Proact is Europe’s leading independent datacentre and cloud services provider. Proact supplies business benefits by helping companies and authorities to reduce risk and costs, and above all to supply them with flexible, accessible and secure IT services. Proact’s cloud service operations manage 70 petabytes of information. Proact has completed more than 3,500 successful projects all over the world to date. The Proact Group has more than 800 employees and operates in 15 countries in Europe and in the USA. Proact was founded in 1994, and its parent company Proact IT Group AB (publ) has been listed on Nasdaq Stockholm under the symbol PACT since 1999. For further information about Proact’s activities please visit us at www.proact.eu

Subscribe

Documents & Links