Teknos on omandanud ettevõtte Feyco Treffert

Teknos on omandanud puidukattevahenditele spetsialiseerunud ettevõtte Feyco Treffert ja ettevõtte Schekolin AG, teatati 11. aprillil 2017. Ettevõtete omandamine on oluline osa Teknose kasvustrateegiast. Omandamine avab Teknosele juurdepääsu uutele turgudele Šveitsis, Malaisias ja USAs ning tugevdab ettevõtte positsiooni globaalses puidusektoris. 

"Olen väga rahul omandamise kiire, sujuva ja eduka lõpuleviimisega. 6 riigis tegutseva ja üle 380 töötajaga ettevõtte Feyco Treffert, mille müügi netokäive oli 77 miljonit Šveitsi franki ehk ligikaudu 72 miljonit eurot, omandamine on Teknose ettevõtteomandamistest selgelt suurim. Tahame pakkuda oma klientidele globaalselt laiendatud teenust ja tootevalikut ning T&A-ressursse", ütleb Paula Salastie , Teknos Group Oy CEO.

Omandamine hõlmab ettevõtteid Feyco AG St. Margrethenis (Šveits) ja Treffert Coatings GmbH peakontoriga Alzenaus (Saksamaa) koos nende tütarettevõtetega Hiinas, Malaisias ja USAs. Samuti omandatakse ettevõte Schekolin AG koos selle juurde kuuluva tehasega Bendernis (Liechtenstein).

Lisateave:

Teknos Group Oy

Paula Salastie

CEO
Tel +358 46 851 2625
paula.salastie@teknos.fi

Kim Smith

vanem-asepresident, tööstuspuidu segment

Tel +45 4089 1519

kim.smith@teknos.dk

Minna Koistinen

grupikommunikatsioonijuht

Tel +358 50 429 4180

minna.koistinen@teknos.fi

Pressifotod saab alla laadida veebilehelt:

Teknos Group:

https://teknos.emmi.fi/l/tm7xTjtGr6g9

Teknos on üks Euroopa juhtivaid tööstuslike katete tarnijaid, ettevõttel on tugev positsioon jaemüügis ja ehituspinnakatetes. Teknosel on tootmine kaheksas riigis: Soomes, Rootsis, Taanis, Saksamaal, Poolas, Venemaal, Hiinas ja Hollandis. Peale selle on Teknosel ettevõtted 18 riigis ja see ekspordib enam kui 20 riiki suure edasimüüjate võrgu kaudu. Teknos loodi 1948. aastal ja tegu on Soome ühe suurima pereettevõttega. Ettevõtte müügi netokäive oli 2016. aastal 307 miljonit eurot ja selles töötab 1300 inimest. Lisateavet vaadake veebilehelt www.teknos.com.

About Us

Teknos is one of Europe’s leading suppliers of industrial coatings, with a strong position in retail and architectural coatings. Teknos has production in eight countries: Finland, Sweden, Denmark, Germany, Netherlands, Poland, Russia and China. In addition, Teknos has companies in 18 countries and exports to more than 20 countries via a well-established network of dealers. Teknos was established in 1948, and is one of Finland’s largest family-owned businesses. The net sales for 2016 was EUR 307 million and company employs 1300 people. Further information visit www.teknos.com.

Subscribe

Media

Media