Uzņēmums Teknos ir pabeidzis uzņēmuma Feyco Treffert iegādi

2017. gada 11. aprīlī uzņēmums Teknos ir pabeidzis uzņēmuma Feyco Treffert, kas specializējas kokapstrādes pārklājumos, un Schekolin AG iegādi. Šī uzņēmuma iegāde ir svarīga Teknos stratēģiskajai izaugsmei. Ar iegādi uzņēmums Teknos iegūst piekļuvi jauniem tirgiem Šveicē, Malaizijā un ASV, kā arī stiprina savas pozīcijas globāli kokrūpniecības nozarē. 

“Es esmu ļoti priecīga par ātru, nepārtrauktu un sekmīgu iegādi. Ar tīrajiem pārdošanas ieņēmumiem 77 miljoni Šveices franku, kas ir aptuveni 72 miljoni eiro, un vairāk nekā 380 darbiniekiem, kā arī darbību 6 valstīs, uzņēmuma Feyco Treffert iegāde ir lielākais Teknos pirkums. Mēs ceram saviem klientiem visā pasaulē nodrošināt plašu pakalpojumu un izstrādājumu klāstu, izpētes un izstrādes iespējas, saka Paula Salastie , izpilddirektore, Teknos Group Oy.

Tika iegādāti uzņēmumi Feyco AG, Saint Margrethen, Šveicē, un Treffert Coatings GmbH ar tā galveno biroju Alzenau, Vācijā, kopā ar to filiālēm Ķīnā, Malaizijā un ASV. Tika iegādāts arī uzņēmums Schekolin AG ar tā ražotni Bendernā, Lihtenšteinā.

Papildinformācija:

Teknos Group Oy

Paula Salastie

Izpilddirektore
Tālr. nr. +358 46 851 2625
paula.salastie@teknos.fi

Kim Smith

Industrial Wood Segment vecākais viceprezidents

Tālr. nr. +45 40891519

kim.smith@teknos.dk

Minna Koistinen

Group Komunikāciju nodaļas vadītāja

Tālr. nr. +358 50 429 4180

minna.koistinen@teknos.fi

Attēli presei ir pieejami lejupielādei šeit:

Teknos Group:

https://teknos.emmi.fi/l/tm7xTjtGr6g9

Uzņēmums Teknos ir viens no Eiropas vadošajiem fasādes pārklājumu un rūpniecisko pārklājumu piegādātājiem ar spēcīgu pozīciju mazumtirdzniecības tīklā. Uzņēmuma Teknos ražotnes ir astoņās valstīs: Somija, Zviedrija, Dānija, Vācija, Polija, Krievija, Ķīna un Nīderlande. Turklāt uzņēmums Teknos sadarbojas ar tirdzniecības partneriem 18 valstīs un eksporta uzņēmumiem vairāk nekā 20 valstīs, izmantojot labi attīstītu izplatītāju tīklu. Uzņēmums Teknos tika nodibināts 1948. gadā un ir viens no lielākajiem Somijas ģimenes uzņēmumiem. 2016. gada tīrie pārdošanas ieņēmumi bija 307 miljoni eiro, un uzņēmums nodarbina 1300 darbinieku. Papildinformācijai skatiet vietni www.teknos.com.

About Us

Teknos is one of Europe’s leading suppliers of industrial coatings, with a strong position in retail and architectural coatings. Teknos has production in eight countries: Finland, Sweden, Denmark, Germany, Netherlands, Poland, Russia and China. In addition, Teknos has companies in 18 countries and exports to more than 20 countries via a well-established network of dealers. Teknos was established in 1948, and is one of Finland’s largest family-owned businesses. The net sales for 2016 was EUR 307 million and company employs 1300 people. Further information visit www.teknos.com.

Subscribe