EESTI VALIB 97 ROOTSLAST TURISMI SAADIKUTEKS

hasan & partners sotsiaalmeedia kampaania paigutab Eesti turismikaardile

www.hasanpartners.com  

www.epicestonia.com

Üheksakümne seitsmele rootslasele pakutakse ainulaadseid kogemusi, mis nad kampaania käigus Eesti saadikuteks muudavad. Kampaania eesmärgiks on tähistada erinevaid tegevusi, mida sellel riigil pakkuda on.

'Epic Estonia' kampaania põhineb teadmisel, et inimesed broneerivad üha rohkem puhkusi teiste inimeste varasematele kogemustele tuginedes.

Kampaania on loodud hasan & partners Stockholm poolt Visit Estonia ja reisilaevafirma Tallink jaoks ning selle käigus kutsutakse kandideerima potentsiaalseid ‘Epic Estonia Ambassadors’ saadikuid, et saada osa Perfect Fools Stockholm poolt valmistatud uuel veebilehel (EpicEstonia.com) oleva 97 valikuvõimalusega Eesti kogemusest.

Eepilise Eesti kogemuse valikute hulka kuuluvad ka üks päev koos olümpiavõitjaga ning öine purjetamine Eesti rannikul.

Saadikute teekond algab Tallinki VIP kruiisiga üle Läänemere. Siit saab alguse nende eepiline Eesti seiklus koos oma kogemuste lühikokkuvõtte jagamisega oma enda sotsiaalplatvormides. Kõik kogemused dokumenteeritakse ning postitatakse leheküljele EpicEstonia.com, et luua montaaž eepilistest kogemustest, mis heidavad valgust hulgalistele tegevustele, mida Eestis teha saab.

Kogemused avaldatakse juulis ning seiklused on planeeritud kuni septembri lõpuni.  Pärast iga kogemust avaldatakse materjal koheselt aadressil epicestonia.com ning selle sisu toetavad reklaamid väljas ning Internetis ja ka sotsiaalmeedia tegevus.

Kampaania kasutab 97-motiivi, mis tähistab aastate arvu alates Eesti iseseisvumisest aastal 1918.

Tallink Silja AB turundusdirektori Janis Pavuls: "Me kutsume üles rootslasi saama Eesti digitaalseteks saadikuteks. Kui sõber midagi erilist kogeb, siis kuulame me seda juttu palju tõenäolisemalt ning sama kehtib ka saadava inspiratsiooni kohta, sest me usaldame neid rohkem võrreldes traditsioonilise kirjavahetusega. Selle kampaania põhieesmärgiks on muuta tavalised inimesed nende sotsiaalmeedia kaudu turismi saadikuteks."

Visit Estonia kampaania haldur Katrina Sokk: "Unusta see, mida oled Eesti kohta kuulnud. See kampaania võimaldab tulevastel külastajatel näha, peaaegu isegi puudutada ja kogeda kõike, mida Eestil pakkuda on ning seda tavaliste reisijate vaatenurgast.

Hasan & partners Stockholm arveldusjuht Sophia Wrangel: "Kõik teavad, et 'inimesed usaldavad teisi inimesi'. Lihtne oleks olnud pildistada modelle, kes Eesti ööelu naudivad, aga see ei mõjutaks erinevalt isiklikest arvamustest meie kuulajaskonda."

Kampaaniat toetavad reklaamid Internetis ja väljas ning sotsiaalmeedia tegevus.

Lõppeb

Informatsiooni saamiseks saab võtta ühendust: Sarah Chidgey +44 (07740 432 112) või hive@makehoney.com

Hasan & partners kohta

hasan & partners on Helsingis ja Stockholmis põhinev turunduskommunikatsiooni agentuur, mille eesmärgiks pole klientidele reklaame müüa, vaid aidata neil oma kaubamärke, tooteid või teenuseid paremini turustada. Tugevad strateegilised oskused, tipptasemel loovus, integreeritud ideede kaasamine ning järeleandmatu uudishimu erinevate asjade järele, mis meie olemasolu kujundavad. 

Lõppeb

Informatsiooni saamiseks saab võtta ühendust: Sarah Chidgey +44 (07740 432 112) või hive@makehoney.com

Tags:

Media

Media