Francusko – szwedzki sojusz na rzecz klientów

Już od 11 kwietnia klienci multimarketów JULA będą mogli skorzystać z oferty finansowania LUKAS Finanse.

LUKAS Finanse nawiązał współpracę ze szwedzką siecią JULA, oferującą artykuły dla majsterkowiczów i profesjonalistów. Już od 11 kwietnia klienci sieci będą mogli skorzystać z opcji zapłaty w ratach za zakupy materiałów budowlanych i dekoracyjnych, wykończeniowych, narzędzi oraz produktów przydatnych do wyposażenia domu. Oprócz tego spółka pomoże klientom JULA finansować zakupy sprzętu niezbędnego do uprawiania aktywnego wypoczynku. W promocyjnej ofercie klienci będą mogli skorzystać z finansowania z obniżonym oprocentowaniem oraz z uproszczoną procedurą wnioskowania.

Eksperci z Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową prognozują, że segment consumer finance będzie rósł o 1-3 proc. rocznie. Dlatego – mimo że jest on bardzo konkurencyjny - w dalszym ciągu stanowi łakomy kąsek dla wielu instytucji finansowych. Tym bardziej, że badania rynku wskazują, że niemal 20 proc. respondentów deklaruje gotowość do zaciągnięcia w tym roku nowych zobowiązań finansowych.

Wśród zakupów, za które klienci najchętniej chcą zapłacić w ratach najczęściej wymieniane są materiały niezbędne do przeprowadzenia remontu mieszkania lub domu, upiększenia ogrodu, a także sprzęt sportowy. Taki asortyment oferuje właśnie sieć JULA. Mamy zatem nadzieję, że wspólna oferta LUKAS Finanse oraz sklepów JULA spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów – mówi Grzegorz Kwaśnik, manager ds. sprzedaży w LUKAS Finanse.

Koncepcja biznesowa naszego przedsiębiorstwa polega na dostarczaniu klientom produktów o wysokiej jakości, w przystępnych cenach. Zauważyliśmy jednak, że mimo to wielu naszych klientów deklarowało chęć skorzystania w naszych multimarketch z zakupów ratalnych. Dlatego zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z LUKAS Finanse, który proponuje naszym klientom maksimum korzyści przy minimum formalności – kontynuuje Daniel Adamiuk, country manager JULA.

***

LUKAS Finanse S.A. powstała we wrześniu 2011 r. Od początku specjalizuje się w finansach konsumenckich. Spółka oferuje szybkie i proste pożyczki gotówkowe, z których klienci mogą skorzystać w kilku tysiącach punktów handlowych i usługowych w całej Polsce. Spółka LUKAS Finanse jest częścią Credit Agricole - francuskiej grupy finansowej, jednej z największych w Europie. Dzięki tej przynależności, LUKAS Finanse może czerpać z innych spółek należących do Grupy Credit Agricole, m.in. od lidera consumer finance na rynku francuskim - Credit Agricole Consumer Finance. LUKAS Finanse także w Polsce dąży do osiągnięcia pozycji rynkowego lidera.

Dodatkowe informacje:
Daniel Adamiuk – Country Manager
Tel. 48 22 338 88 10
Email: daniel.adamiuk@jula.com

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 34 sklepy w Szwecji i 13 multimarketów w Norwegii oraz 5 w Polsce. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

About Us

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

Subscribe