Informacja prasowa Jula Poland Sp. z o.o.

W czwartek, 2. kwietnia w Parku Handlowym Szczecin Mieszka sieć szwedzkich multimarketów Jula otworzy swój drugi sklep w Szczecinie. To czternasty sklep sieci w Polsce.

Multimarket mieści się w nowym kompleksie handlowo-usługowym, który powstał w zachodniej części miasta, u zbiegu ulic Mieszka I i Mielczańskiej. Lokal zajmuje łączną powierzchnię XXX metrów kwadratowych.

Ze względu na obecną sytuację związaną z wprowadzeniem zagrożenia epidemiologicznego na terenie Polski, zarząd sieci zrezygnował z uroczystego otwarcia i związanej z nim kampanii promocyjnej:

- Oficjalne otwarcie odbędzie się w terminie późniejszym, wówczas zaprosimy mieszkańców Szczecina do wspólnego świętowania i korzystania z ofert specjalnych. Obecnie, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników rezygnujemy z wszystkich zaplanowanych z tej okazji atrakcji. Otwieramy sklep dla mieszkańców zachodniej części miasta, dzięki temu ruch klientów zostanie rozłożony bardziej na dwie lokalizacje. Jednocześnie zachęcamy klientów, aby dokonywali w naszych sklepach stacjonarnych tylko najpilniejszych i niezbędnych zakupów. Pozostałe zakupy można realizować w naszym sklepie internetowym na jula.pl – mówi Arnold Brzeziński, Dyrektor ds. operacyjnych Jula Poland.

Contact

Arnold Brzeziński, Jula Country Manager Poland, arnold.brzezinski@jula.com, +48797026726

O Jula Poland:

Jula oferuje osobom zaradnym starannie dobraną gamę produktów w niskich cenach przeznaczonych do domu, ogrodu i wypoczynku. Chcemy zachęcać ludzi, aby sami uławiali sobie codzienność i sprawiali, że ich życie będzie bardziej aktywne i interesujące. Mierzymy wysoko - wspólnie zachęcimy każdego do samodzielnego działania.

Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 14 multimarketów zlokalizowanych w 12 dużych miastach oraz prowadzi sprzedaż internetową zatrudniając ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku.

Tags:

Subscribe