Nowy, elektroniczny katalog JULA Jesień-Zima 2016 już jest!

Wraz z początkiem nowego sezonu Jula wprowadziła nowy, cyfrowy katalog „Jesień-Zima 2016”. Na aż 1094 stronach nasi Klienci znajdą ofertę ponad 14 000 produktów, w tym wysokiej jakości marki własne, dostępne jedynie w Jula. Nowy katalog zawiera ponad 1 000 nowości oraz nowe, atrakcyjne ceny. 

Katalogi JULA wydajemy dwa razy w roku: na wiosnę i jesienią. Z każdą edycją wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zgodnie z ich potrzebami rozbudowujemy asortyment o produkty naszych marek własnych oraz marek znanych, cenionych producentów. Dbamy o to, aby klienci otrzymywali artykuły już wyselekcjonowane, wysokiej jakości w dobrych cenach - mówi Tomasz Wienke dyrektor zarządzający JULA Poland. 

Dziesiąta już edycja polskiej wersji katalogu prezentuje unikalny miks wysokiej jakości produktów Jula w 8 tematycznych kategoriach produktowych:

  • Narzędzia i maszyny
  • Elektryka i oświetlenie
  • Artykuły budowlane i farby
  • Odzież i artykuły BHP
  • Ogród (maszyny i narzędzia)
  • Wypoczynek (rowery, łodzie, wędkarstwo, aktywność rekreacyjna)
  • Akcesoria motoryzacyjne
  • Artykuły gospodarstwa domowego

Nowy katalog Jula jest zawsze w zasięgu ręki – Klienci mogą go przeglądać w swoim smartfonie, tablecie czy na komputerze, bez względu na system operacyjny (Mac/Windows).

Zapraszamy do obejrzenia i pobrania najnowszego katalogu JULA na stronie: http://www.jula.pl/temat/2016/katalog-jesien-zima-2016/ 

About Us

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

Subscribe

Media

Media