Nowy katalog JULA wiosna-lato 2016 w wersji elektronicznej

Liczący aż 928 stron katalog z informacjami o produktach JULA będziesz mieć teraz zawsze pod ręką, w Twoim smartfonie, tablecie czy komputerze. Wiosenno-letnie wydanie zawiera opisy aż 14.000 produktów, w tym ponad 1.000 nowości. To już 9 edycja polskiej wersji katalogu JULA, i tak jak poprzednie, atrakcyjna i zaskakująca szeroką gamą produktów.

W nowym katalogu dostępnym on-line i do ściągnięcia w formie PDF Klienci znajdą nie tylko niezawodne produkty marek własnych JULA czy produkty ze stałej oferty multimarketu, ale także wiele nowości. Jedną z nich jest  prawdziwy hit tego sezonu Meec Multiseries, nowa linia narzędzi akumulatorowych zasilanych jednym akumulatorem, który wystarcza do obsługi wielu urządzeń o dużej mocy. Meec Multiseries, obejmuje szeroki asortyment ręcznych narzędzi elektrycznych do prac remontowych i ogrodowych. 

Odświeżony asortyment wędkarski, nowe ciekawe wzory t-shirtów damskich i męskich, szwedzkie płytki tarasowe z sosny norlandzkiej, nowa linia myjek ciśnieniowych Karcher i niepowtarzalna oferta materiałów oraz akcesoriów biurowych - to tylko niektóre z nowości, które znalazły się w wiosenno-letnim katalogu JULA. Podobnie jak w sklepie Klienci znajdą w nim bardzo zróżnicowany asortyment: narzędzia do remontu domu, ogrodu czy garażu, sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD a także akcesoria motoryzacyjne. W JULA „coś” dla siebie odnajdą na pewno wielbiciele gotowania, żeglarstwa, jazdy na rowerze, myśliwi, wędkarze, ogrodnicy czy pasjonaci motoryzacji. Warto podkreślić, że sieć w swojej ofercie posiada wiele silnych marek własnych - niedostępnych w innych sklepach, a odznaczających się wysoką jakością, dlatego tym bardziej warto odwiedzić JULA.

Dwa razy do roku, wraz z naszymi Klientami niecierpliwie czekamy na ukazanie się nowego katalogu. To dla nas bardzo ważny i szczególny moment; w jednym miejscu możemy zaprezentować wszystkie nasze produkty wraz z ich szczegółowym opisem a także pochwalić się wprowadzanymi nowościami, które mają na celu ułatwianie naszego codziennego funkcjonowania. - mówi Tomasz Wienke dyrektor zarządzający JULA Poland.

Aby ułatwić oglądanie i szukanie konkretnych produktów, katalog, podobnie jak oferta w samym sklepie, podzielony został na 8 części tematycznych: Narzędzia i maszyny, Artykuły budowlane i farby, Elektryka i oświetlenie, Odzież artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Artykuły motoryzacyjne oraz AGD i RTV. Tak szeroki asortyment nie pozostawia wątpliwości, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Katalog do obejrzenia i ściągnięcia na http://user-1lt2mjt.cld.bz/Wiosna-i-Lato-20161 

About Us

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

Subscribe

Media

Media