Sześć sklepów w sześć miesięcy - od 18 maja JULA nakręca do działania Słupsk

W piątek, 18 maja 2012 r. w słupskim CH Jantar zostanie otwarty multimarket JULA. To już szósta placówka szwedzkiej sieci i to w zaledwie pół roku – pierwsze otwarcie miało miejsce w połowie listopada 2011. JULA to przede wszystkim sklep dla osób zajmujących się aktywnym majsterkowaniem, ale nie tylko...

Sieć Jula bardzo dynamicznie rozwija się na naszym rynku – 18 maja w Słupsku otwiera swój szósty sklep w Polsce. Każde kolejne otwarcie jest wielkim sukcesem, zarówno pod względem sprzedaży jak i zainteresowania Klientów. Sympatia kupujących może wynikać m.in. z niespotykanej wcześniej w Polsce specyfiki tej sieci. Jula jest multimarketem, w którym odwiedzający znajdą ponad 13.000 produktów z różnych branż, których kombinacja może pozytywnie zaskoczyć. Jula to sklep dla każdego; w jednym miejscu majsterkowicz, pani domu, zapalony wędkarz, motocyklista czy mechanik amator, wielbiciel plenerowych wycieczek i żeglarz znajdą coś dla siebie. Wśród produktów znanych dostawców oraz marek własnych, niedostępnych w innych sklepach, znajduje się m.in. wiele artykułów, przydatnych podczas czekających nas za chwilę majówek, prac ogrodowych czy wypoczynku na tarasie lub balkonie.

Nasza sieć dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Do tej pory sklepy Jula powstawały w dużych miastach. Planując ekspansję w Polsce jesteśmy jednak bardzo ciekawi jak nasz koncept zachowa się w miastach, których populacja oscyluje w granicach 100 tysięcy mieszkańców. Po rozpatrzeniu kilku lokalizacji nasz wybór padł właśnie na Słupsk, który dzięki swojemu położeniu, rozwojowi i charakterystyce wydał nam się idealny. Zatem z niecierpliwością czekamy na otwarcie Juli w Słupsku i jesteśmy pewni, że także tam zyskamy rzeszę zwolenników - mówi Daniel Adamiuk, Country Manager JULA.

W dniu otwarcia JULA przygotowała dla Klientów atrakcje – na pierwszych 100 klientów, którzy odwiedzą sklep w piątek, sobotę i niedzielę czekają zestawy upominków. W specjalnej, ekologicznej torbie znajdą się bidon ze sportowym korkiem, torba chłodząca, piłka nożna, talia kart do gry, rękawice trykotowe z powłoką lateksową, latarka gumowana a także przywieszki wędkarskie oraz pojemnik na przynętę. Na kupujących czekać też będą specjalne oferty i promocje cenowe oraz poczęstunek – ciastka, napoje i tradycyjny szwedzki tort kanapkowy smorgostorta. Zakupy umili muzyka na żywo.

Oferty i promocje związane z otwarciem sklepu w każdym z miast cieszyły się do tej pory olbrzymim powodzeniem. W słupskiej Juli również wiele produktów będzie sprzedawane w atrakcyjnych cenach m.in. meble i oświetlenie ogrodowe, ubrania, kosiarki, narzędzia, rowery oraz wiele innych produktów. W kwietniu miał także premierę nowy katalog Jula, który będzie także dostępny dla mieszkańców Słupska. Katalog, prócz prezentacji wybranych produktów z oferty pomoże w znalezieniu przydatnych narzędzi i urządzeń ułatwiających życie codzienne, nieraz zupełnie nieznanych na polskim rynku, jak np. elektryczna obieraczka do ziemniaków i innych warzyw.

Dodatkowe informacje:
Daniel Adamiuk – Country Manager
Tel. 48 22 338 88 10
Email: daniel.adamiuk@jula.com

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 34 sklepy w Szwecji i 13 multimarketów w Norwegii oraz 5 w Polsce. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

Subscribe

Documents & Links

Quotes

Nasza sieć dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Do tej pory sklepy Jula powstawały w dużych miastach. Planując ekspansję w Polsce jesteśmy jednak bardzo ciekawi jak nasz koncept zachowa się w miastach, których populacja oscyluje w granicach 100 tysięcy mieszkańców. Po rozpatrzeniu kilku lokalizacji nasz wybór padł właśnie na Słupsk, który dzięki swojemu położeniu, rozwojowi i charakterystyce wydał nam się idealny. Zatem z niecierpliwością czekamy na otwarcie Juli w Słupsku i jesteśmy pewni, że także tam zyskamy rzeszę zwolenników
Daniel Adamiuk, Country Manager JULA