Żarówki na wagę złota

Możesz zmiejszyć koszty eksploatacyjne w swoim domu! Na wagę złota może okazać się wymiana wszystkich żarówek: tradycyjnych, halogenowych oraz energooszczędnych na nowe żarówki LED.
– W porównaniu z żarówkami energooszczędnymi, a szczególnie ze starymi tradycyjnymi, żarówki LED mają wiele zalet – mówi Johan Dahlström, kierownik CSR firmy Jula.

Krótko mówiąc, żarówka LED składa się z jednej lub kilku diod, które emitują światło. Żarówka LED ma dłuższą żywotność, zapala się natychmiast, nie zawiera rtęci, emituje światło lepszej jakości, a także nie nagrzewa się, dzięki czemu nadaje się do artystycznych lamp czy instalacji.Jula przekształca cały asortyment żarówek, aby móc zaoferować odpowiednie produkty. – Główny cel to promowanie nowej technologii, tak aby za trzy lata używano wyłącznie żarówek LED. Chodzi o to, aby uzmysłowić klientowi, że technologia LED jest już dziś na tyle rozwinięta, że nie widać różnicy pomiędzy żarówką LED a dawną żarówką tradycyjną. Dzięki nowemu asortymentowi firmy Jula już nie musisz kupować żarówek energooszczędnych – mówi Fredrik Bohman, kierownik produktu firmy Jula.Już w 2009 roku Jula dokonała pierwszego większego przeglądu asortymentu żarówek.  Wówczas w miejsce starych tradycyjnych żarówek pojawiły się energooszczędne. Teraz historia się powtarza i przyszła pora na LED – technologię, która szybko się rozwinęła w krótkim czasie. Dziś żarówki LED przekonują estetycznym wykonaniem, lepszą wydajnością i znacznie niższymi cenami niż zaledwie kilka lat temu.– Promowanie technologii LED jest całkowicie zgodne z pokrywającymi się działaniami Jula w ramach CSR – mówi Joachim Frykberg, Dyrektor Generalny Jula AB.

Dodatkowe informacje:
Daniel Adamiuk – Country Manager
Tel. +48 22 338 88 10
Email: daniel.adamiuk@jula.com

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 34 sklepy w Szwecji i 14 multimarketów w Norwegii oraz 5 w Polsce. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

Subscribe

Media

Media

Quotes

W porównaniu z żarówkami energooszczędnymi, a szczególnie ze starymi tradycyjnymi, żarówki LED mają wiele zalet
Johan Dahlström, kierownik CSR firmy Jula
Główny cel to promowanie nowej technologii, tak aby za trzy lata używano wyłącznie żarówek LED. Chodzi o to, aby uzmysłowić klientowi, że technologia LED jest już dziś na tyle rozwinięta, że nie widać różnicy pomiędzy żarówką LED a dawną żarówką tradycyjną. Dzięki nowemu asortymentowi firmy Jula już nie musisz kupować żarówek energooszczędnych
Fredrik Bohman, kierownik produktu firmy Jula
Promowanie technologii LED jest całkowicie zgodne z pokrywającymi się działaniami Jula w ramach CSR
Joachim Frykberg, Dyrektor Generalny Jula AB