Iga mehe "kohustuslikud" rõivaesemed - Lindexi uus meestekollektsioon

Kuna Lindexi esimene meestepesu põhikollektsioon oli edukas, on ettevõttel nüüd heameel tutvustada järgmist loogilist sammu meestekollektsiooni LXM täiustamisel.

Lindexi kevadkollektsioon pakub meestele nende garderoobi alustalasid, mis peaksid igal mehel kindlasti olemas olema, nagu igapäevased Chino-püksid, valik erinevaid särke - Oxfordi särgid, ruudulised särgid ja teksasärgid - ning lühikeste varrukatega topid ja triibulised T-särgid. Need põhilised rõivaesemed moodustavad usaldusväärse garderoobi, mis peaks igal mehel olemas olema. LXM kollektsiooni tooted tulevad 17. veebruaril müügile vaid veebipoes aadressil www.lindex.com.

„Kuna oleme üks juhtivaid rõivakette, töötame mõistagi pidevalt selle nimel, et oma kollektsioone edasi arendada. Meile on oluline, et saaksime pakkuda oma klientidele head valikut moetooteid. Usume, et uus meestekollektsioon toob meile lisaks püsiklientidele ka uusi kliente, kes hindavad ja otsivad kvaliteetseid tooteid,” ütleb Lindexi peadisainer Nina Starck.

Uus meestekollektsioon täiendab 2013. aasta sügiskollektsiooni lemmikuid, orgaanilisi puuvillaseid T-särke, soonik-alussärke, boksereid, aluspükse ja sokke. Ka kõik 2014. aasta kevadkollektsiooni triibulised T-särgid ja topid on orgaanilisest puuvillast. Kevadise LXM kollektsiooni iseloomustamiseks sobivad sellised sõnad nagu mehelik, moodsa disainiga klassika, kõrge kvaliteet ja soodne hind.

LXM kevadkollektsiooni pildistas Rafael Stahelin ja modell nendel fotodel on Will Chalker.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com