Jarná kampaň spoločnosti Lindex na spodnú bielizeň oslavuje ženské priateľstvo

Aj tento rok sa spoločnosť Lindex snaží zapojiť zákazníčky a svoje zamestnankyne do veľkej kampane Bra-volution (podprsenkovej revolúcie), ktorá je tentoraz zameraná na inšpirujúce ženské priateľstvo. V kampani sa predstavuje šesť žien spoločne s blízkymi priateľkami, ktoré predvádzajú jarnú kolekciu spodnej bielizne.

Účastníčky predchádzajúcich kampaní Bra-volution dostali možnosť znovu prejaviť záujem o účasť. Šesť vybraných finalistiek si malo priviesť blízku priateľku a na jeden deň sa stať modelkami. Kampaň je oslavou posilňujúceho a povznášajúceho ducha ich vzájomných vzťahov.

„Priviedla som si moju nádhernú mamu. Veľa toho prežila, stále však chodí so vztýčenou hlavou. Som nesmierne hrdá na to, že som jej dcéra. Chcem jej poskytnúť túto príležitosť, aby som jej ukázala, ako veľmi si ju vážim. Chcem, aby sa cítila krásna, pretože taká skutočne je,“ hovorí Rikke Karlsveen z Nórska.

V prípade kampane Bra-volution ide o koncepciu, ktorá prezentuje, že spoločnosť Lindex ponúka spodnú bielizeň rôznych strihov vhodnú pre všetky ženy. A to je niečo, čo ocenili zákazníčky, ktoré si teraz už dokážu bez problémov nájsť strih, ktorý im dokonale sedí. Záujem o účasť na tohtoročnej kampani bol skutočne veľký a vybrané modelky pochádzajú zo Švédska, Nórska, Fínska a Litvy.

„Kampaň Bra-volution ma inšpirovala k tomu, aby som vždy bola tou najlepšou verziou samej seba. To je dôvod, prečo sa chcem vrátiť a podeliť sa o tento zážitok s mojou sestričkou. Som presvedčená, že táto skúsenosť na ňu veľmi zapôsobí a pomôže jej pri tom, aby sa z nej stala silná a sebavedomá žena,“ hovorí Monika Zilenaite z Litvy.

Jarná spodná bielizeň prichádza v jemných pastelových odtieňoch s nádychom šedej mélange. Romantická kolekcia zvýrazňujúca ženskosť je vyrobená z jemných tkanín.

Predaj výrobkov ponúkaných v rámci kampane Bra-volution a jarnej kolekcie sa v obchodoch Lindex a na lindex.com začne 9. februára.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe