Jarná párty kolekcia značky Lindex , inšpirovaná štýlom Kate Hudson

Kate Hudson, modelka a múza značkyLindex pre jarnú a letnú kolekciu 2014, je herečka nominovaná na Oscara, známa svojim osobitným štýlom. Často vídať na červených kobercoch a na rôznych večierkoch a párty.

Jarná párty kolekcia značky Lindex , ktorá bude v predajniach a nalindex.com od  23.apríla , je výrazne inšpirovaná párty štýlom vlastným práve Kate Hudson. Kľúčovými slovami vystihujúcimi túto kolekciu sú: elegantné, moderné, sexi a očarujúce.

„Túto kolekciu sme navrhli tak, že sme mali v mysli obraz Kate na červenom koberci pred párty. Chceme sprostredkovať štýl obliekania Kate na tieto príležitosti. Kolekcia vyžaruje lesk Hollywoodu a dáva pocit luxusu pre bežné aj sviatočné oblečenie“, hovorí Nina Starck, riaditeľka sekcie diazjnu v spoločnosti Lindex.

Kolekcia zahŕňa dvoje dlhých klasických šiat, kimoná v ázijskom štýle a  jeden overal. Módny overal je top párty kúskom tekto sezóny - slávnostný a ležérny zároveň.

Pre oblečenie na večer je dôležité, aby zvýrazňovalo na vašom tele to, čo je na ňom pekné, bez ohľadu na vašu postavu. V overale sa vždy budete cítiť pohodlne a chic“, hovorí Kate Hudson.

Pozrite sa na Kate v akcií pri výbere jej favoritov ; večerné šaty, overal, kimono

Kolekcia  bude vpredaji a online na lindex.com  od 23. apríla.

Fakty o kampani
Photographer, fotografie z kampane: Giampaolo Sgura
Režisér: Andy Margetson
CD: Mooks Hanifiah, Wednesday Creative Agency
Kampaň sa fotila a nakrúcala v štúdiách Spring Studios a Park Royal studios, Londýn

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

Subscribe