Jarná párty kolekcia značky Lindex , inšpirovaná štýlom Kate Hudson

Kate Hudson, modelka a múza značkyLindex pre jarnú a letnú kolekciu 2014, je herečka nominovaná na Oscara, známa svojim osobitným štýlom. Často vídať na červených kobercoch a na rôznych večierkoch a párty.

Jarná párty kolekcia značky Lindex , ktorá bude v predajniach a nalindex.com od  23.apríla , je výrazne inšpirovaná párty štýlom vlastným práve Kate Hudson. Kľúčovými slovami vystihujúcimi túto kolekciu sú: elegantné, moderné, sexi a očarujúce.

„Túto kolekciu sme navrhli tak, že sme mali v mysli obraz Kate na červenom koberci pred párty. Chceme sprostredkovať štýl obliekania Kate na tieto príležitosti. Kolekcia vyžaruje lesk Hollywoodu a dáva pocit luxusu pre bežné aj sviatočné oblečenie“, hovorí Nina Starck, riaditeľka sekcie diazjnu v spoločnosti Lindex.

Kolekcia zahŕňa dvoje dlhých klasických šiat, kimoná v ázijskom štýle a  jeden overal. Módny overal je top párty kúskom tekto sezóny - slávnostný a ležérny zároveň.

Pre oblečenie na večer je dôležité, aby zvýrazňovalo na vašom tele to, čo je na ňom pekné, bez ohľadu na vašu postavu. V overale sa vždy budete cítiť pohodlne a chic“, hovorí Kate Hudson.

Pozrite sa na Kate v akcií pri výbere jej favoritov ; večerné šaty, overal, kimono

Kolekcia  bude vpredaji a online na lindex.com  od 23. apríla.

Fakty o kampani
Photographer, fotografie z kampane: Giampaolo Sgura
Režisér: Andy Margetson
CD: Mooks Hanifiah, Wednesday Creative Agency
Kampaň sa fotila a nakrúcala v štúdiách Spring Studios a Park Royal studios, Londýn

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe