Jean Paul Gaultier pre Lindex – všetky obrázky kampane

8. októbra bude uvedená v predajniach Lindex na celom svete a na lindex.com spolupráca s návrhárom Jeanom Paulom Gaultierom. Dve značky sa spojili v boji proti rakovine prsníkov a 10 % z predaja kolekcie bude venovaných na boj proti rakovine prsníkov.

„Je to úžasná a zábavná skúsenosť, vytvoriť pre spoločnosť Lindex kolekciu a zároveň sa zapojiť do boja proti rakovine prsníkov. Kolekcia predstavuje malé módne kúsky od Gaultiera, nesúce jeho typickú pečať, je však interpretovaná novým spôsobom. Vystihujú ju klasické námornícke pásiky, ale aj grafickejšie témy, na niektorých kusoch sú kombinované s potlačou znázorňujúcou tetovanie, čo je môj najobľúbenejší motív“, hovorí Jean Paul Gaultier.

Kampaň s ikonickou modelkou Karen Elson nafotil Jason Kibbler v Paríži v lete 2014.

Kolekcia od Jeana Paula Gaultiera pre spoločnosť Lindex pozostáva z oblečenia pre ženy a deti, doplnkov a spodnej bielizne. V kolekcii bude aj ružový náramok, z ktorého celý zisk putuje na boj proti rakovine prsníkov.  

Na Slovensku bude 10%  z výťažku predaja kolekcie a zisk z predaja ružového náramku venovaný na podporu tých programov a projektov Ligy proti rakovine, cieľom ktorých je  podpora a pomoc ženám, bojujúcim s rakovinou prsníka.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Od 1á.septembra aj v novej predajni Lindex v OC Optima Košice. Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com