Jean Paul Gaultier pro Lindex – veškeré snímky kampaně

8. října se začne v prodejnách Lindex na celém světě, jakož i na webu lindex.com, prodávat výsledek spolupráce mezi společností Lindex a Jeanem Paulem Gaultierem. Obě značky spojily své síly, aby přispěly k boji proti rakovině prsu; 10 % prodejní ceny totiž bude věnováno na výzkum této zákeřné choroby. V České republice Alianci žen, na projekt Bellis Young.

„Je to báječná a zábavná zkušenost, tvořit pro společnost Lindex kolekci, a zároveň se podílet na boji proti rakovině prsu. Kolekce představuje menší šatník z dílny Gaultiera. Jsou v něm patrné typické prvky mojí práce, které jsou ovšem interpretovány novým způsobem. Najdete tu klasický námořnický proužek, ale také více grafické vzory, na některých kusech v kombinaci s potiskem napodobujícím tetování, což je můj oblíbený prvek,” popisuje Jean Paul Gaultier.

Kampaň, jíž svoji tvář propůjčila legendární modelka Karen Elsonová, nafotil Jason Kibbler.

Fotografování probíhalo v průběhu léta 2014 v Paříži.

Kolekce Jean Paul Gaultier for Lindex se skládá z dámského oblečení, oblečení pro děti, doplňků a spodního prádla. Kolekce bude obsahovat také Růžový náramek, přičemž na výzkum rakoviny prsu bude věnován celý zisk z prodeje tohoto náramku.  

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com