Karlie Kloss v jesennej kampani Lindex

Jeseň je tu a s ňou aj nová kolekcia. S nadšením vám predstavujeme 10 najlepších kúskov z jesennej kampane s Karlie Kloss, ktoré jednoducho musíte mať!

„Vplyv 70. rokov je viditeľný a siluety sa práve teraz veľmi zaujímavo menia. Táto zmena bude výzvou pre váš šatník a zmení spôsob, akým kombinujete jednotlivé kusy svojho oblečenia. S nasledujúcimi prvkami však túto zmenu zvládnete veľmi štýlovo.  Naša kampaň je postavená z 10 najlepších produktov, ktoré by ste si nemali nechať ujsť; produktov, ktoré sa dajú ľahko kombinovať a zladiť," hovorí Nina Starck, vedúca dizajnu značky Lindex.

Veci, bez ktorých sa na jeseň nezaobídete, sú:

- Obľúbené pončo

- Moderná tunika

- Pohodlný sveter

- Osobitý kabát

- Klasický rolák

-  Zvonové nohavice

-  Klasické kocky

-  Elegantné pončo

-  Dokonalý kabát

-  Preppy top

Fotograf:   Nico Bustos

CD:            Mooks Hanifiah, agentúra Wednesday

Modelka:   Karlie Kloss

Stylistka:   Maya Zepinic

Vlasy:        Syd Hayes

Make-up:   Gemma Smith-Edhouse

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 7 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC City Aréna Trnava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com