Kolekcia Black pants

Večnou klasikou a jedným z kľúčových kúskov oblečenia každého dámskeho šatníka, sú klasické čierne nohavice.Túto jeseň prináša Lindex kolekciu Black pants –  všetky štýly a modely čiernych nohavíc, ktoré potrebujete na doplnenie svojho dokonalého outfitu.

Návrhársky tím značky Lindex k nim pridal množstvo detailov, ako sú zlaté lemovania, gombíky a zipsy či pruhované podšívky a iné detaily vypožičané z pánskej módy.Pre každého máme jedného alebo dvoch favoritov!

Slim – dokonalý úzky strih na telo. Túto jeseň sa nosí módna verzia s výrazne veľkým pletením.

Päťvreckové – potiahnuté úzke džínsy, ktoré zoštíhľujú postavu a dodávajú outfitu rockový nádych.

Klasika – klasický strih nohavíc, vypožičaný z pánskej  módy. Oblečte si k nim bielu blúzku, obujte vysoké opätky a získate ženský, ale prísny look.

Dole zúžené – široký vrch, úzky spodok – pohodlný strih, bez ktorého nedokážete žiť. Túto jeseň vám dodajú moderný vzhľad.

Široké – novinka tejto sezóny, noste ich s tričkami s rôznou potlačou.

Voľné – nikdy nevyjdú z módy, hodia s ku všetkým typom postavy.

„Náš návrhársky tím pracoval naozaj tvrdo na vytvorení tejto kolekcie čiernych nohavíc, bez ktorých si život neviete predstaviť.  Vyberte si svoj obľúbený štýl a noste ich s krátkou bundou, bez nej sa túto jeseň nezaobídete.Dodá vám to úžasný vzhľad, ktorý vám vydrží po celú jeseň‟ , hovorí Nina Starck, vedúca návrhárskeho oddelenia spoločnosti Lindex.

Ďalšie obrázky kolekcie Black pants, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás na sociálnej sieti!

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

Subscribe

Media

Media