Kolekcia Black pants

Večnou klasikou a jedným z kľúčových kúskov oblečenia každého dámskeho šatníka, sú klasické čierne nohavice.Túto jeseň prináša Lindex kolekciu Black pants –  všetky štýly a modely čiernych nohavíc, ktoré potrebujete na doplnenie svojho dokonalého outfitu.

Návrhársky tím značky Lindex k nim pridal množstvo detailov, ako sú zlaté lemovania, gombíky a zipsy či pruhované podšívky a iné detaily vypožičané z pánskej módy.Pre každého máme jedného alebo dvoch favoritov!

Slim – dokonalý úzky strih na telo. Túto jeseň sa nosí módna verzia s výrazne veľkým pletením.

Päťvreckové – potiahnuté úzke džínsy, ktoré zoštíhľujú postavu a dodávajú outfitu rockový nádych.

Klasika – klasický strih nohavíc, vypožičaný z pánskej  módy. Oblečte si k nim bielu blúzku, obujte vysoké opätky a získate ženský, ale prísny look.

Dole zúžené – široký vrch, úzky spodok – pohodlný strih, bez ktorého nedokážete žiť. Túto jeseň vám dodajú moderný vzhľad.

Široké – novinka tejto sezóny, noste ich s tričkami s rôznou potlačou.

Voľné – nikdy nevyjdú z módy, hodia s ku všetkým typom postavy.

„Náš návrhársky tím pracoval naozaj tvrdo na vytvorení tejto kolekcie čiernych nohavíc, bez ktorých si život neviete predstaviť.  Vyberte si svoj obľúbený štýl a noste ich s krátkou bundou, bez nej sa túto jeseň nezaobídete.Dodá vám to úžasný vzhľad, ktorý vám vydrží po celú jeseň‟ , hovorí Nina Starck, vedúca návrhárskeho oddelenia spoločnosti Lindex.

Ďalšie obrázky kolekcie Black pants, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás na sociálnej sieti!

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media