Kolekcia Lindex Tomorrow 2017 od Evelin Kägo

Lindex vám s radosťou oznamuje, že Evelin Kägo je víťazkou súťaže Lindex za najlepší dizajnérsky nápad. V rámci oslavy tohto víťazstva spustíme kolekciu s názvom „Tomorrow“ v spolupráci so Švédskou textilnou školou, aby sme podporili ešte neetablovaných návrhárov.

„Vyhrať súťaž Lindex za najlepší dizajnérsky nápad je úžasný pocit. Kľúčovým zameraním mojej kolekcie je vzťah medzi pletenými a potlačenými vrstvami v odevoch, tiež skúmanie spôsobu, akým sa farby navzájom ovplyvňujú. Spolupráca so spoločnosťou Lindex mi umožňuje pracovať s mojimi návrhmi vo väčšom meradle a predstaviť odevy z mojej tvorby širokému publiku“, hovorí Evelin Kägo.

Kolekcia Tomorrow je z vizuálneho hľadiska energická a bohatá a vyznačuje sa delikátnou rovnováhou medzi plnými a transparentnými povrchmi. Výzor je experimentálny, umelecký a plný farieb, pozostáva z 5 jedinečných kúskov, ktoré sa môžu kombinovať alebo nosiť oddelene.

Návrh kolekcie Tomorrow vzišiel zo sponzorstva Švédskej textilnej školy, univerzity na vzdelávanie a výskum v oblasti textilu a návrhárstva, spoločnosťou Lindex. Lindex podporuje vzdelávanie v oblasti procesu vytvárania návrhov a profesionalizmu z maloobchodnej perspektívy, je tiež hlavným sponzorom absolventskej Fashion Show. Cieľom tejto iniciatívy je podporiť začínajúcich návrhárov, pričom vybraný víťaz dostane štipendium vo výške 50 000 švédskych korún a príležitosť vytvoriť jedinečné kolekcie spoločne so značkou Lindex.

Kolekcia Lindex Tomorrow od Evelin Kägo bude v predaji od 10. februára vo vybraných obchodoch Lindex vo Švédsku, Nórsku, Fínsku, Spojenom kráľovstve, Estónsku, Českej republike, Slovensku a na stránkach lindex.com. Na Slovensku bude kolekcia dostupná v predajni Lindex OC Aupark Bratislava a v online predajni lindex.com

 

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe