Lindex a značka By Malina vytvorili spoločne jedinečnú dovolenkovú kolekciu

Spoločnosť Lindex a švédska módna značka By Malina spolupracujú na dovolenkovej kolekcii, ktorá bude obsahovať 26 modelov pokrývajúcich to najdôležitejšie pre vašu dovolenku. Silný umelecký prejav značky By Malina charakteristický jasnými farbami a nádhernou potlačou bol integrovaný do sveta značky Lindex. Kolekcia bude uvedená do predaja online a vo vybraných obchodoch 9. mája 2019 na všetkých trhoch pôsobnosti spoločnosti Lindex.„Veľmi sa tešíme zo spolupráce so spoločnosťou By Malina. Páči sa nám návrhárske vyjadrenie tejto značky so všetkými tými farbami a potlačou. Myslíme si, že ich nový prístup k škandinávskemu návrhu v kombinácii s veselými prvkami by si naši zákazníci mohli obľúbiť. Spoločne sme vytvorili dokonalú letnú kolekciu s nádhernými plavkami, ktoré pristanú rôznym typom postáv, ako aj peknými odevmi, ktoré sa dajú ľahko kombinovať a môžete ich nosiť na pláž i letné večierky.“ hovorí Madelene Ullbro, manažérka dizajnu a predaja oddelenia spodnej bielizne spoločnosti Lindex.

Kolekcia je prejavom vzdušného, bohatého, no pritom ženského vyjadrenia a obsahuje odevy na letný deň, či už plánujete ísť na pláž, večeru, alebo večierok. Osem kúskov vrátane maxi šiat, šortiek, blúz, košeľových blúzok a tuník. Trinásť modelov plaviek, bikín a jednodielnych plaviek s novými líniami a strihmi a k tomu osuška, šatka, plážová taška a kozmetická taštička.

By Malina vytvára jedinečnú potlač na každú sezónu. Ladí s farebným a energetickým prejavom značky. Značka By Malina vytvorila pri príležitosti spolupráce so spoločnosťou Lindex dve jedinečné potlače. Jednu tvoria nádherné mušle v zemitých tónoch a druhá je inšpirovaná džungľou a obsahuje palmové stromy a listy v koralovej a svetlomodrej farbe.

Inšpiráciou sú pre zakladateľku spoločnosti By Malina, Malin Ek Andrén, rôzne nádherné miesta na celom svete. Pôvod inšpirácie pre kolekciu Lindex pramení v teplej klíme Stredozemia.

„Kolekcia je inšpirovaná teplou klímou Stredozemia, preto obsahuje tenké a ľahké látky určené pre bezprostredné ženy. Z vlastnej skúsenosti viem, že zbaliť sa na dovolenku je boj. S týmto výberom odevov som mu chcela predísť. Sú to jednoducho skvelé kúsky na letnú dovolenku!“ povedala Malin Ek Andrén, zakladateľka spoločnosti By Malina.

Kampaň nafotili tri influencerky: Nina Sandbech z Nórska, AJ Odudu z Veľkej Británie a Margaux Dietz zo Švédska. 

Kolekcia bude v predaji od 9.mája, na Slovensku v predajni Lindex OC Aupark Bratislava a online na lindex.com

Ďalšie obrázky kolekcie Lindex By Malina, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 475 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com