Lindex ďakuje svojim zákazníkom za rekordný príspevok na boj proti rakovine prsníka

Spoločne so svojimi zákazníkmi vo všetkých krajinách, zhromaždil Lindex tohto roku rekordnú sumu, celkom 1,4 mil. Eur. "Som hrdý a vďačný, že spoločne s našimi zákazníkmi, môžeme prispieť k boju proti rakovine prsníka. Je to 12.ty rok, keď spoločne bojujeme proti tejto zákernej chorobe, a tento rok sme mali viac činností, ako kedykoľvek predtým. Záväzok, ktorý sme si dali medzi zamestnancami a zákazníkmi nás hreje pri srdci, "hovorí Ingvar Larsson, generálny riaditeľ spoločnosti Lindex.

Lindex zvýšil povedomie o rakovine prsníka vďaka rôznym aktivitám, predovšetkým vďaka svojej spolupráci na kolekcii s módnou ikonou Jeanom Paulom Gaultierom, kedy 10% z predajnej ceny tejto kolekcie venuje na výskum tejto choroby.
Špeciálne vyrobený ružový náramok, rovnako ako predaj výročnej kolekcie tiež prispeli k tomu, že výsledný príspevok je vyšší ako za posledné roky. Lindex je už od roku 2003 tiež hlavným partnerom kampane Pink Ribbon a plní záväzok, že sa bude v priebehu rokov podieľať na financovaní výskumu rakoviny prsníka a zvýšení povedomia o tejto chorobe. Spoločne so svojimi zákazníkmi, Lindex teraz prispel viac ako 8,1 miliónov eur na boj proti rakovine prsníka.
V Slovenskej republike bude výťažok z predaja ružového náramku a 10% z predaja kolekcie venovaný na projekty Ligy proti rakovine.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 5 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

Subscribe

Media

Media