LINDEX LOOKBOOK  JAR/LETO 2019

Spoločnosť Lindex zverejnila svoju novú kolekciu a lookbook na sezónu jar/leto 2019. Naďalej vedie štýl pred trendom a jednotlivé kúsky na nadchádzajúcu jar boli starostlivo vybrané tak, aby ešte viac zdôrazňovali jednoduchosť a zároveň ženskosť.

„Trendy sa spomaľujú, pretože sa ženy viac zaujímajú o životný štýl a osobitý vzhľad. Základom tejto jari bude naďalej elegantný šatník s klasickými kúskami. Najdôležitejšie sú jednoduchosť a kvalita, so zameraním na dizajn a trvácnosť. Spoločnosť Lindex vám pomôže zostaviť šatník, ktorý bude módny ešte dlhé roky.“ hovorí Pia Ekholm, manažérka návrhárstva a predaja v spoločnosti Lindex. 

Základom jarnej kolekcie sa stávajú materiály najvyššej kvality, ako napríklad ľan a tencel. Pre túto sezónu budú dôležité aj ladiace kombinácie, ako napríklad blejzer a nohavice, blúza a sukňa, alebo šaty a nohavice. Tieto kúsky ponúkajú nekonečné množstvo kombinácií. 

Hitom tejto sezóny bude aj trend jednej farby, alebo potlač opakujúca na všetkých častiach outfitu, vďaka čomu sa otvoria dvere novému univerzálnemu spôsobu obliekania. Populárnejší bude i naďalej trend vrstvenia šiat na pančuchové nohavice alebo nohavice, či dlhého trenčkotu na košeľu a džínsy. Farba je v tejto sezóne veľmi dôležitá a odvážne kombinácie fialovej, tmavo tyrkysovej i žltej kontrastujú telovým odtieňom.  

Kolekcia bude dostupná v predajniach Lindex a online na lindex.com od polovice januára.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 490 obchodov v 18 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com