LINDEX LOOKBOOK JARO/ LÉTO 2019

Společnost Lindex vydává svou kolekci a lookbook pro sezónu jaro / léto 2019. Styl zůstává i nadále důležitější než trend. Pečlivý výběr kousků pro nadcházející jarní sezónu poukazuje na čistší, ale přesto ženský výraz.

ƒ

„Trendy se zpomalují, protože se ženy zaměřují především na svůj životní styl a osobitý vzhled. Elegantní šatník s klasickými kousky však bude tvořit základ i toto jaro. Klíčová je jednoduchost a kvalita se zaměřením na design, který má dlouhodobou hodnotu. Značka Lindex vám tak pomůže vybudovat dlouhotrvající šatník,“ uvádí Pia Ekholm, manažerka pro návrh a nákup ve společnosti Lindex. 

Základem jarní kolekce jsou materiály prémiové kvality, jako například len a tencel. Pro tuto sezónu jsou důležité také sladěné sety, ať už jde o kombinaci měkkého blejzru a kalhot, halenky a sukně nebo šatů a kalhot. Tyto kousky nabízejí nekonečné množství kombinací.  

V této sezóně posiluje trend jedné barvy nebo potisku opakujícího se na všech částech outfitu, což přináší nový všestranný způsob oblékání. Odvážný styling získává nositelnější podobu a nadále se uplatňuje i trend vrstvení šatů přes punčochy nebo kalhoty či dlouhého trenčkotu přes košili a džíny. Klíčová je barva v podobě odvážných kombinací šeříkové, tmavě tyrkysové a žluté v protikladu k různým tělovým tónům.  

Kolekce bude k dispozici v prodejnách Lindex a online na lindex.com od 3. týdne.  

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 490 obchodů v 18 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %.  Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com