Lindex spojuje síly se svými zákazníky v boji proti rakovině prsu

Lindex v říjnu spojí síly se svými zákazníky pro podporu boje proti rakovině prsu. Prostřednictvím několika produktů a vybraných doplňků, navržených pro tuto kampaň, bude Lindex získávat peníze na podporu výzkumu léčby rakoviny a zvýšení povědomí o onemocnění rakovinou prsu.

Podporou boje proti rakovině prsu se zabýváme už mnoho let. Ženy jsou pro nás ve společnosti Lindex vším a tato nemoc bohužel postihuje mnoho z nich. „Chceme pro podporu tohoto projektu udělat vše, co bude v našich silách, a těší nás, že naši zaměstnanci a zákazníci se nadšeně chtějí zapojit a pomáhat,“ říká Susanne Ehnbåge, výkonná ředitelka společnosti Lindex.

Lindex je od roku 2003 hrdým partnerem kampaně Růžová stužka, do které se zapojují jak zaměstnanci, tak zákazníci. S odhodláním a hrdostí společnost Lindex zvyšuje povědomí o rakovině prsu. Spolu se svými zákazníky dosud na výzkum rakoviny přispěla částkou 12,9 milionu EUR.

V tomto roce Lindex věnuje 10 % z prodejní ceny vybraných doplňků na výzkum rakoviny. Firma Lindex také navrhla speciální náramek a tašku a výnosy z jejich prodeje budou kompletně věnovány na výzkum rakoviny prsu. V České republice poputuje výtěžek organizaci „Aliance žen, projekt Bellis – mladé pacientky s rakovinou prsu“. 

Lindex Pink bude v prodejnách Lindex a online na lindex.com od 1.října.

Pro více fotografií  ve vyšším rozlišení prosím navštivte Lindex Newsroom .
Sledujte, co je u nás nového! Přihlaste se k odběru novinek společnosti Lindex a sledujte Lindex na sociálních médiích.

Chcete-li získat více informací, obraťte se prosím na:

Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 490 obchodů v 18 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %.  Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe