Lindex u příležitosti Mezinárodního dne žen zdůrazňuje sílu soudržnosti

Protože se blíží Mezinárodní den žen, společnost Lindex představuje kolekci „Extended“, která dokazuje, že méně je někdy více, a klade důraz na sílu soudržnosti díky kampani, kde hlavní roli hrají i zaměstnankyně společnosti Lindex. Tato módní značka také věnuje 10 procent z prodejů z 8. března organizaci WaterAid, která podporuje posílení role žen po celém světě.

„Vize společnosti Lindex je podporovat a inspirovat ženy kdekoli na světě. Ženy nejsou jen velkou částí našich zákazníků. I mnoho z našich zaměstnanců a pracovníků v dodavatelském řetězci jsou ženy. Jsem pyšná na to, že všichni zaměstnanci Lindex společně usilují o pozitivní změny v pozici žen,“ říká Susanne Ehnbåge, výkonná ředitelka společnosti Lindex.

Během týdne, který předchází Mezinárodnímu dni žen, bude Lindex poukazovat na to, jak je důležitá je soudržnost, a to pomocí kampaně, ve které se objevují ženy, které pro Lindex pracují. Kampaň zobrazuje jejich jedinečné vztahy, přátelství a způsob, jak se navzájem podporují a inspirují.

Kampaň také zobrazuje kousky z nové kolekce „Extended“ od společnosti Lindex. Díky nesmrtelným klasikám, důrazu na detaily a látkám prémiové kvality je tato kolekce sofistikovaná a zároveň minimalistická. Potvrzuje, že někdy méně znamená více. Kolekce je dostupná na lindex.com a ve vybraných prodejnách od začátku března.

8. března Lindex také vyzdvihne snahy organizace WaterAid, která podporuje posílení role žen po celém světě. Ženy jsou těmi, kdo je nejvíce ovlivněn nemožností přístupu k zdravotně nezávadné vodě a hygienickým opatřením, což často omezuje jejich příležitosti k získání vzdělání a jejich schopnost naplnit svůj potenciál. Proto společnost Lindex daruje 10 procent z prodejů z 8. března organizaci WaterAid, čímž podpoří její snahu zlepšit dostupnost zdravotně nezávadné vody a hygienických opatření a prostředků v nejchudších komunitách světa.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 475 obchodů v 18 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %.  Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com