Lindex uvádí na trh vlastní řadu kosmetických výrobků

S potěšením oznamujeme, že společnost Lindex rozšíří v dubnu svou nabídku o vlastní značku kosmetiky – Lindex Beauty. Jde o kolekci atraktivních líčidel a přípravků pro péči o tělo za příznivou cenu pro doplnění dokonalého vzhledu.

„Lindex Beauty je přirozeným rozšířením nabídky společnosti Lindex pro všechny ženy, které se zajímají o módu. Naše zákaznice pečují o svůj vzhled a tato péče by nebyla úplná, kdyby nezahrnovala i obličej a celé tělo. Dokonalá líčidla vhodná pro každou denní dobu jsou jejím ideálním završením. Jsem skutečně potěšena pestrou paletou barev i kvalitou všech výrobků,“ uvedla Inger Lundqvist, manažerka z divize kosmetiky společnosti Lindex.

Sortiment líčidel bude zahrnovat řasenky, oční linky, oční stíny, podkladové báze, pudry, korektory, tvářenky, laky na nehty, rtěnky a lesky na rty. 


Sortiment přípravků péče o tělo byl navržen s důrazem na ekologii, což dokládá certifikace Svanen. Certifikace Svanen klade důraz na celkovou udržitelnost z hlediska životního prostředí s ohledem na použité látky, vodu, energii a odpad. Součástí kolekce je sprchový gel, tělové mléko, cukrový peeling, tělové máslo, tekuté mýdlo a krém na ruce. Všechny tyto přípravky splňují přísná ekologická měřítka. Lindex Beauty doplní také různé štětce pro nanášení líčidel ze syntetických vláken, pinzety, odličovače a bavlněné tampony.

 Všechny produkty z řady Lindex Beauty jsou v souladu s platnými normami EU, nejsou testovány na zvířatech a jsou hypoalergenní.

Prodej produktů Lindex Beauty bude zahájen ve vybraných prodejnách Lindex a online na lindex.com již od 14.dubna.

Obrázky Lindex Beauty v tiskové kvalitě

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com