Lookbook Lindex jaro 2017

Výrazné barvy a vzrušující kombinace potisků. V kolekci, kterou společnost Lindex připravila na sezónu jaro/léto 2017, se snoubí skandinávská romantická svěžest s vlivy Asie a Afriky. Díky výrazným barvám, jako je teplá žlutá, námořnická modř, vínová a oranžová, se tato kolekce stává vůbec nejvíce žádoucí, s jakou Lindex kdy přišel.

„Jarní kolekce Lindex pro rok 2017 přichází se zcela novým výrazem. Inspiraci si bere z celého světa a zaujme moderním pojetím afrických potisků, detailů a barev. Vytvořili jsme jarní kolekci, která působí svěže a zajímavě, a ženám, které ji budou nosit, nabídne spoustu možností pro osobní styling,“ říká Annika Hedin, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.  

Hlavními položkami, jež tvoří tento jarní šatník, je vylepšená verze výrazné košile, dále pak nové detaily jako vázanky a široké manžety, kimono s úžasnými potisky a novými kombinacemi barev, a v neposlední řadě také široké kalhoty s postranními panely. 

Jarní siluety mají malinko volnější střih, přesto však díky zdůrazněnému pasu anebo absenci ramínek působí velice žensky. Ke slovu zde přišly také vlivy ze světa sportu, jež do této kolekce přinesly prvky jako stahovací šňůrky, zipy a proužky, a dále také doplňky, jako je čepice či nová ledvinka.

Fotografie – Peter Gehrke 

Styling – Jessica Pousette/Lindex Studio 

Modelka – Gia Tang 

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com