Lookbook Lindex na jar/leto 2016

Jarná kolekcia Lindex predstavuje kombinácie čistých farieb, rôzne odtiene modrej, udržateľnú džínsovinu a nový pohľad na atmosféru 70. rokov.

„Táto jar je celá o vytváraní ženského vzhľadu, ktorý sa súčasne vyznačuje čistotou. Pulóver tvorí základ, ktorý doplníte vlastnými osobitými kúskami. Veľmi radi flirtujeme s látkami a módnymi líniami 70. rokov a inšpiráciu čerpáme od takých ikon, akými sú Françoise Hardy, Lauren Hutton a Brigit Bardot – silné ženy, ktoré vystihujú podstatu dnešného trendu“, hovorí Camilla Schmidt, koncepčná návrhárka v spoločnosti Lindex.

Medzi kľúčové prvky jarnej kolekcie patria voľné nohavice, široké sukne, božské blúzky, súpravy a pulóvre. Významnou súčasťou je aj udržateľná džínsovina, ktorá bude po celú jar viac v centre pozornosti.

CD: Duncan Woods, Wednesday Agency

Fotograf: Alexander Dahl

Modelka: Carolin Sunderhauf, Elite

Styling: Tereza Ortiz

Make-up: Josefina Zarmén

Vlasy: Karolina Liedberg

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 8 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC City Aréna Trnava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Fórum Poprad,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com