Lookbook Lindex na jar/leto 2016

Jarná kolekcia Lindex predstavuje kombinácie čistých farieb, rôzne odtiene modrej, udržateľnú džínsovinu a nový pohľad na atmosféru 70. rokov.

„Táto jar je celá o vytváraní ženského vzhľadu, ktorý sa súčasne vyznačuje čistotou. Pulóver tvorí základ, ktorý doplníte vlastnými osobitými kúskami. Veľmi radi flirtujeme s látkami a módnymi líniami 70. rokov a inšpiráciu čerpáme od takých ikon, akými sú Françoise Hardy, Lauren Hutton a Brigit Bardot – silné ženy, ktoré vystihujú podstatu dnešného trendu“, hovorí Camilla Schmidt, koncepčná návrhárka v spoločnosti Lindex.

Medzi kľúčové prvky jarnej kolekcie patria voľné nohavice, široké sukne, božské blúzky, súpravy a pulóvre. Významnou súčasťou je aj udržateľná džínsovina, ktorá bude po celú jar viac v centre pozornosti.

CD: Duncan Woods, Wednesday Agency

Fotograf: Alexander Dahl

Modelka: Carolin Sunderhauf, Elite

Styling: Tereza Ortiz

Make-up: Josefina Zarmén

Vlasy: Karolina Liedberg

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 8 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC City Aréna Trnava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Fórum Poprad,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com