Lookbook spoločnosti Lindex na jeseň/zimu 2016

Lookbook spoločnosti Lindex na jeseň 2016 predstavuje nápadnú a koncepčnú kolekciu inšpirovanú jemnou ženskosťou a klasickými výraznými detailmi a módnymi líniami 60. rokov.

„Naším cieľom v prípade kolekcie na jeseň 2016 bolo vytvoriť výrazný a moderný vzhľad, a tak sme sa zamerali na rôzne typy módnych línií. Trend 60. rokov evokujú kúsky s líniou v tvare písmena A a s dĺžkou siahajúcou po členky. Pulóvre, sukne a šaty sa vyznačujú rozšíreným, zvonovým tvarom, ktorým sme chceli vyjadriť zvýraznenie ženskosti“, hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex.

Jesenná kolekcia spoločnosti Lindex sa opiera najmä o módne línie a tvary. Tie sú vhodne doplnené využitím hustých a pružných tkanín, chlpatých priadzí, grafických vzorov, ale i mnohotvárnych detailov, akými sú osobité bežce zipsov a kovové gombíky s matným povrchom. Ďalší jedinečný detail tejto novej kolekcie predstavujú veľké balónové rukávy, ktoré je možné vidieť na nádherných kúskoch z pletenín.

Odtiene fialovej a vínovočervenej, tmavomodrej, čiernej, oranžovej, zelenej a zelenomodrej dodávajú farebnej palete výraznosť a nápadnosť.

Predaj jesennej kolekcie spoločnosti Lindex v obchodoch a na lindex.com sa spustí od septembra 2016.

Modelka: Egle T/Next

Fotograf: Patricia Reyes

Vlasy a líčenie: Marina Andersson

Styling: Jessica Pousette/Lindex

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 490 obchodov v 18 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.