Lookbook spoločnosti Lindex na jeseň/zimu 2016

Lookbook spoločnosti Lindex na jeseň 2016 predstavuje nápadnú a koncepčnú kolekciu inšpirovanú jemnou ženskosťou a klasickými výraznými detailmi a módnymi líniami 60. rokov.

„Naším cieľom v prípade kolekcie na jeseň 2016 bolo vytvoriť výrazný a moderný vzhľad, a tak sme sa zamerali na rôzne typy módnych línií. Trend 60. rokov evokujú kúsky s líniou v tvare písmena A a s dĺžkou siahajúcou po členky. Pulóvre, sukne a šaty sa vyznačujú rozšíreným, zvonovým tvarom, ktorým sme chceli vyjadriť zvýraznenie ženskosti“, hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex.

Jesenná kolekcia spoločnosti Lindex sa opiera najmä o módne línie a tvary. Tie sú vhodne doplnené využitím hustých a pružných tkanín, chlpatých priadzí, grafických vzorov, ale i mnohotvárnych detailov, akými sú osobité bežce zipsov a kovové gombíky s matným povrchom. Ďalší jedinečný detail tejto novej kolekcie predstavujú veľké balónové rukávy, ktoré je možné vidieť na nádherných kúskoch z pletenín.

Odtiene fialovej a vínovočervenej, tmavomodrej, čiernej, oranžovej, zelenej a zelenomodrej dodávajú farebnej palete výraznosť a nápadnosť.

Predaj jesennej kolekcie spoločnosti Lindex v obchodoch a na lindex.com sa spustí od septembra 2016.

Modelka: Egle T/Next

Fotograf: Patricia Reyes

Vlasy a líčenie: Marina Andersson

Styling: Jessica Pousette/Lindex

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 490 obchodov v 18 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com