Nová kampaň značky Lindex predstavuje zamestnankyne v úlohe modeliek

6. mája spustí spoločnosť Lindex svoju novú kampaň na spodnú bielizeňˇs názvom Bra-volution , ktorej tvárami sú aj tento rok zamestnankyne z rôznych krajín Lindex. Charakteristickou črtou jarnej kolekcie sú neutrálne farby, funkčné detaily a podprsenky, ktoré vytvárajú prirodzenú siluetu.

„V rámci trendov podprseniek sa práve teraz deje veľa vzrušujúcich vecí. Môžeme vidieť jasný trend, ktorý smeruje k prirodzenejšej siluete. Myslím, že práve podprsenka bez vypchávok a podprsenka bez kostíc sú dve najhorúcejšie módne favoritky." hovorí Inger Lundqvistová, vedúca oddelenia dizajnu a nákupu spodnej bielizne spoločnosti Lindex.

Farby v jarnej kolekcii sú pokojné a farebná schéma v základných tónoch je stále úspešnejšia.

„Tút jar máme možnosť vidieťna podprsenkách aj mnoho nových detailov. Vezmime si povedzme všetky tie vzrušujúce štýly šiat a topov, ktoré zintenzívňujú potrebu obliecť si podprsenku, ktorá má napríklad flexibilné ramienka alebo sústreďuje pozornosť na krásne detaily na chrbte,“ pokračuje Inger Lundqvistová.

Spoločnosť Lindex je jedným z lídrov v oblasti spodnej bielizne na niekoľkých trhoch, na ktorých pôsobí, a v minulom roku v rámci oslavy šesťdesiat rokov od svojho založenia, priniesla revolúciu v oblasti podprseniek-kampaň pod názvom Bra-volution.

Zmyslom a cieľom kampane je pomôcť ženám pri výbere správneho strihu a veľkosti podprsenky.  Modelkami kampane Bra-volution, ktorá bola zameraná na hľadanie správneho strihu, boli minulý rok vybrané zamestnankyne Lindex (jednou z piatich tvárí bola aj Petra z predajne Polus v Bratislave). Kampaň zaznamenala veľký úspech, a to tak z hľadiska predaja, ako aj na strane zákazníčok, ktoré si teraz jednoduchšie nájdu svoj obľúbený strih v rôznych farbách.

Vďaka tomuto úspechu sa spoločnosť Lindex rozhodola znovu osloviť svoje zamestnankyne a osem finalistiek malo nakoniec možnosť zúčastniť sa fotenia tohtoročnej kampane  v Londýne. Jednou z 8 tvárí je tak aj Barbora z predajne Lindex v Pardubiciach.

„Na fotení kampane v Spring Studios v Londýne bol úžasný tím vlasových štylistov a vizážistov, skvelý kreatívny riaditeľ a neuveriteľne talentovaný fotograf, ktorí sa spolu s celou partiou z Lindexu postarali o to, že sme sa cítili tak, že je o nás fantasticky postarané,“ hovorí Maria Sundqvistová, manažérka obchodu Lindex v meste Luleå vo Švédsku.

Kampaň začína 6. mája vo všetkých predajniach Lindex a online na stránkach lindex.com.

Je naozaj ťažké nájsť tú správnu podprsenku, a preto  Lindex pokračuje v  podprsenkovovej revolúcií a pomáha ženám s výberom -pozrite si video

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 6 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com