Plavky Very Victoria Silvstedt od Marie Meili v spoločnosti Lindex

Po úspechu s kolekciou spodnej bielizne Victorie Silvstedtovej s názvom Very Victoria Silvstedt by MarieMeili plánuje spoločnosť Lindex na jar 2014 uviesť kolekciu Victoriiných plaviek.Kolekcia Very Victoria Silvstedt by MarieMeili Swimwear je, podobne ako v prípade spodnej bielizne, inšpirovaná dynamickým životným štýlom a osobnosťou Victorie Silvstedtovej.

Ako modelka Victoria často navštevuje najkrajšie pláže sveta, a preto veľmi dobre vie, ako majú vyzerať perfektné plavky.

„Keď nie som na cestách, najčastejšie ma môžete nájsť práve na pláži. Pláž je pre mňa zároveň ihriskom aj mólom. Rada si so sebou beriem bikiny a k nim niečo navrch, aby som mohla od bazéna plynulo prejsť na spoločenský večierok!“ vysvetľuje Victoria Silvstedt.

Kolekciu plaviek Very Victoria Silvstedt spoločnosti Lindex tvorí 11 farebných bikinových setov v štýle, ktorý navodzuje letnú atmosféru Victoriiných obľúbených pláží v Monaku, Marbelle, na Ibize či Tahiti. Z tohto zábavného a módneho radu plaviek vyrobeného z luxusnej látky s nádhernou potlačou a úchvatnými detailami si môže vybrať každý.

„Tešíme sa na novú sezónu s prílevom novej energie a vzrušujúcou kolekciou plaviek spoločnosti Lindex. Detaily a línie týchto plaviek sú veľmi atraktívne a ženám, ktoré sa chystajú stráviť deň na pláži, dodávajú sebavedomie. Preto si myslíme, že sa našim zákazníčkam bude táto kolekcia páčiť”, hovorí Inger Lundqvist, riaditeľka dizajnu a nákupu spodnej bielizne v spoločnosti Lindex.

Kolekcia plaviek Very Victoria Silvstedt by MarieMeili bude dostupná online na adrese lindex.com a v predajniach v Estónsku, Lotyšsku, Litve a v Rusku. Kolekciu uvedieme na trh v dvoch vlnách, pričom prvú môžete očakávať v 6. týždni a druhú v 11. týždni.

Ceny plaviek sa budú pohybovať v rozsahu  22,90 až 34,90 €

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

Subscribe

Media

Media