První fotografie kampaně Jeana Paula Gaultiera pro Lindex

Lindex ve spolupráci s ikonickým designérem Jeanem Paulem Gaultierem připravují podzimní kolekci, která představí designérovy typické prvky a potisky. Nyní se na veřejnosti poprvé objevují první tři snímky kampaně, na nichž figuruje Gaultierova ikonická modelka Karen Elson.

„Kolekce představuje menší šatník z dílny Gaultiera. Jsou v něm patrné typické prvky mojí práce, které jsou ovšem interpretovány novým způsobem. Najdete tu klasický námořnický proužek, ale také více grafické vzory, na některých kusech v kombinaci s potiskem napodobujícím tetování, což je můj oblíbený prvek,” popisuje Jean Paul Gaultier.

Kolekce Jeana Paula Gaultiera pro Lindex zahrnuje dámské a dětské oděvy, ale také spodní prádlo a doplňky. Kromě potisků v kolekci najdete také propracované detaily, jako například zipy a klasické kuželovité tvary, které odkazují na jedinečnou a nezapomenutelnou Madonnu.

„Vytvářet takovou kolekci je pro mě výzva, ale velmi pozitivní výzva. Umožňuje mi to setkat se s lidmi, s nimiž obvykle nepracuji, a také vytvářet oblečení v cenové hladině, která je opravdu dostupná," říká Jean Paul Gaultier.

Již dvanáctým rokem se společnost Lindex podílí na boji proti rakovině prsu, letos má pomoc podobu příspěvku na po výzkum rakoviny prsu ve výši 10 % prodejní ceny kolekce Jeana Paula Gaultiera pro Lindex. Kolekce bude obsahovat také Růžový náramek, přičemž na výzkum rakoviny prsu bude věnován celý zisk z prodeje tohoto náramku.  (V České republice Aliance žen, projekt Bellis Young –mladé pacientky s rakovinou prsu)

Kolekce Jeana Paula Gaultiera bude dostupná ve vybraných prodejnách Lindex a na webových stránkách lindex.com od 8. října.

Pro více informací a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe