Růžová kolekce Lindex  2017

Letos společnost Lindex podporuje boj proti rakovině prsu pomocí luxusní kolekce domácího oblečení v prémiové kvalitě, z níž 10 % prodejní ceny věnuje na výzkum rakoviny. V České republice prodej podpoří Alianci žen s rakovinou prsu a její projekt Bellis Young & Cancer, který se soustředí na mladé pacientky s rakovinou prsu. 

„Chtěli jsme vytvořit nádherné kousky pro skvělou věc. Soustředili jsme se na harmonii a pohodu, a této kolekci domácího oblečení jsme do vínku vdechli rafinované a minimalistické siluety a něžné detaily, to vše v nádherných barvách. Najdete tu vše od něžné růžové až po tmavě rudou,“ říká Annika Hedin, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.

Pink Collection obsahuje 18 kousků domácího ošacení a spodního prádla ve špičkové kvalitě. Nechybí tu svěže bílá hedvábná košile, jemný kašmírový set ve světle šedém provedení, a také sametový župan v omšelé růžové barvě. Spodní prádlo v různých odstínech růžové a černé je vyrobeno z elegantní krajky. Kolekce obsahuje také měkkou protetickou podprsenku.

Veškerý zisk z růžového náramku Pink Bracelet, zlatého řetízku s nádherným růžovým kamínkem, bude věnován na boj proti rakovině prsu. V České republice prodej podpoří Alianci žen s rakovinou prsu a její projekt Bellis Young & Cancer, který se soustředí na mladé pacientky s rakovinou prsu. 

Boj proti rakovině prsu je důležitou součástí společenského závazku společnosti Lindex, která již dlouhé roky podporuje organizace zabývající se výzkumem rakoviny a šíří rovněž povědomí o této nemoci.

Růžová kolekce Lindex bude na prodejnách Lindex a na stránkách lindex.com začátkem října.

Fotografie: Eric Josjö
Modelka: Sabina Karlsson
Vlasy a makeup: Teresa Grundin
Styling: Karin Rosenlund, Lindex Studio

Pro více informací o růžové kolekci a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com