Ružová kolekcia Lindex 2017

Spoločnosť Lindex tento rok podporí boj proti rakovine prsníka predajom kolekcie luxusnej spodnej bielizne prvotriednej kvality. 10 % z predajnej ceny tejto kolekcie bude venovaných na výskum rakoviny. Na Slovensku bude vyzbieraná suma venovaná na projekty Ligy proti rakovine, spojené s bojom proti rakovine prsníka.
 

„Chceli sme na tento prospešný účel vytvoriť nádherné kúsky. Naším cieľom bolo, aby táto spodná bielizeň vyvolávala pri nosení pocit harmónie a duševnej pohody. Preto sa táto kolekcia vyznačuje rafinovanými a minimalistickými líniami a jemnými detailmi zahalenými do krásnych farieb od jemne sýteho červeného odtieňa až po tmavoružovú. “ hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu spoločnosti Lindex.

Ružovú kolekciu 2017 tvorí 18 kúskov oblečenia na voľný čas a spodnej bielizne, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou; zákazníčky poteší napríklad žiarivo biela hodvábna košeľa, súprava z mäkkého svetlosivého kašmíru a zamatový župan v matnej ružovej farbe. Spodná bielizeň v rôznych odtieňoch ružovej a čiernej je vyrobená z elegantnej čipky. Súčasťou kolekcie je aj mäkká protetická podprsenka.

Celý zisk z predaja ružového náramku Pink Bracelet, ktorý tvorí zlatá retiazka s krásnym ružovým kameňom, bude venovaný na výskum rakoviny. Na Slovensku bude vyzbieraná suma venovaná na projekty Ligy proti rakovine, spojené s bojom proti rakovine prsníka.

Boj proti rakovine prsníka predstavuje významnú súčasť angažovanosti spoločnosti Lindex v sociálnej oblasti. Táto angažovanosť prispela v priebehu rokov k financovaniu výskumu rakoviny a zvýšeniu informovanosti o tomto ochorení.

Predaj ružovej kolekcie  Lindex začne vo všetkých predajniach Lindex  a online na lindex.com začiatkom októbra.

Fotograf: Eric Josjö
Modelka: Sabina Karlsson
Vlasy a líčenie: Teresa Grundin
Štylistka: Karin Rosenlund, Lindex Studio

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com