Spodná bielizeň s nádychom jari

Kolekcia spodnej bielizne značky Lindex pre jar 2014 prináša širokú škálu módnych noviniek.

„Sezónu začneme s kolekciou v romantickom štýle. Pôsobí jemným a veľmi ženským dojmom, potlač s ručne maľovaným vzhľadom je často inšpirovaná Áziou. Samozrejme v priebehu celej sezóny sa ako obvykle značne zameriavame aj na naše najlepšie kombinovateľné kúsky,“ hovorí vedúca dizajnu v spoločnosti Lindex Nina Starck.

Jarná romantika

Táto orientácia v rámci jarnej kolekcie spodnej bielizne značky Lindex zahŕňa dva rôzne smery. Nová romantická téma znázorňuje ženské farby, tvary, vlastnosti a potlač. Priehľadnosť materiálov, čipky, pastelové farby a potlač s ručne maľovaným vzhľadom dávajú tejto kolekcii mäkký nádych a v palete farieb vrátane svetlomodrej, bielej a jemne ružovej sa odráža atmosféra čerstvého a sviežeho jarného rána s modrou oblohou.

Nesmierne ženské a luxusné, to sú tri slová, ktoré najlepšie vystihujú druhú časť romantickej kolekcie spodnej bielizne. Klasické farby spodnej bielizne, ako je perlová biela, jemné odtiene ružovej a svetlomodrá, tvoria spoločne zmiešané svetlo šedú. Matné štruktúry, ktoré kontrastujú s lesklými, vytvárajú v kombinácii s čistými plochami módny vzhľad. Zlaďte ozdobené prvky tejto kolekcie s novými, dokonale romantickými a získate svieži a nový vzhľad.

To najlepšie z kombinovateľných kúskov

Nová kolekcia základných prvkov spodnej bielizne značky Lindex zahŕňa ukážku ako z čistej mikro tkaniny a čipky, tak aj bavlnený a bezšvíkový štýl. Vysoká kvalita je nevyhnutná, rovnako ako premyslené detaily, zvýraznené farby a potlač vytvárajú zaujímavý a moderný vzhľad. Táto časť jarnej kolekcie zahŕňa nielen množstvo vyskúšaných a osvedčených nových prvkov, ale aj nové vývojové trendy a módne línie.

So.U

Táto mladistvá a zábavná časť kolekcie spodnej bielizne značky Lindex znázorňuje začiatok sezóny s množstvom farieb, ktoré sa majú miešať a kombinovať novými spôsobmi. Tropická džungľa sa stretá s mestskými ulicami – táto kolekcia je inšpirovaná mestskou a niekedy rebelantskou kultúrou mladých, rovnako ako výraznými farbami a vzormi trópov. Kľúčovými kúskami sú bezšvíkové, rovnako ako čipkované jemné podprsenky. Čierne, biele a žiarivo ružové podprsenky sú spojené s nohavičkami so znovu objavenými maskovacími a zvieracími vzormi, rovnako ako africkými grafickými prvkami.

Ďalšie obrázky kolekcie Denim, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás na sociálnej sieti!

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe