Spokojenost zákazníků je součástí kroků společnosti Lindex v oblasti udržitelnosti

Společnost Lindex spouští program „Sustainable Woman“ a zahrnuje dosvých cílů v oblasti udržitelnosti spokojenost zákazníků. Protože 98 % našich zákazníků tvoří ženy a protože jsme významným hráčem v oboru, který se zaměřuje na ženy, podniká naše módní společnost další krok k tomu, aby přispěla ke spokojenosti a udržitelnosti v každodenním životě.  

„Ve společnosti Lindex jsou pro nás ženy vším. Jako významný hráč v módním průmyslu může naše společnost ovlivnit každodenní život žen prostřednictvím naší módy, komunikace a činností. Chceme převzít zodpovědnost a dělat vše pro to, abychom byli pozitivní silou v životě našich zákazníků. Nyní rozšiřujeme naši snahu o udržitelnost o další krok a zahrnujeme do našich cílů v oblasti udržitelnosti spokojenost zákazníků,“ říká Elisabeth Peregi, dočasná výkonná ředitelka společnosti Lindex.

Ve společnosti Lindex byly ženy vždy v centru pozornosti. Naše módní společnost již dlouhou dobu pracuje na různých způsobech, jak vylepšit a zjednodušit každodenní život žen. V této oblasti je zásadní dialog se zákazníky. Jedním z příkladů je skutečnost, že společnost Lindex přidala do všech svých módních kolekcí větší velikosti, aby uspokojila všechny ženy. Tuto změnu jsme učinili na základě požadavků zákazníků společnosti Lindex, kteří ji velmi ocenili.

Díky programu „Sustainable Woman“ společnost Lindex zvyšuje laťku a nyní začíná pracovat na definování cílů týkajících se spokojenosti zákazníků. Společnost Lindex chce do tohoto procesu zapojit své zákazníky prostřednictvím rozhovorů a otevřeného dialogu.

Jako součást programu „Sustainable Woman“ uvádí společnost Lindex film, který popisuje stres a tlak, kterému je v dnešní době vystaveno mnoho žen, a zaměřuje se na důležitost udržitelného každodenního života.

Podívejte se na film a přečtěte si další informace o programu „Sustainable Woman“ zde.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media