Společnost Lindex uvádí nový koncept „We Make Fashion Feel Good“

„We Make Fashion Feel Good“ – nový krok společnosti Lindex v úspěšném rozvoji své značky. Módní řetězec jasně a pádně vyjadřuje to, co značka Lindex znamená a co nabízí svým zákazníkům.

Tento nový koncept komunikace vstupuje na scénu s manifestem, jež se zaměřuje na postoj společnosti Lindex a různé aspekty její značky.  

„My ve společnosti Lindex jsme hrdí na spoustu věci: na naši kvalitu, střihy a fantastické služby, jež poskytujeme svým zákazníkům a díky kterým je nakupování u nás pohodlné a jednoduché. Náš společenský závazek, v němž se zaměřujeme na ženy a obecně na udržitelnost, představuje důležitou oblast, kde toho lze podniknout skutečně hodně. A my se neustále snažíme o jedno: být v tom, co děláme, ještě lepší, než jsme nyní,“ říká Ingvar Larsson, výkonný ředitel společnosti Lindex.

Heslem „We Make Fashion Feel Good” tento módní řetězec novým způsobem dává svým zákazníkům vědět o své inspirativní a cenově dostupné módě. Celý koncept vstupuje na trh právě dnes, a to na všech trzích, kde Lindex působí. A právě dnes se ve výlohách prodejen Lindex i na webu objeví manifest této značky. „We Make Fashion Feel Good“ se stane nedílnou součástí marketingové komunikace Lindex, kterou společnost povede ve všech kanálech.

Celý manifest společnosti Lindex si můžete přečíst zde: http://www.lindex.com/eu/campaign/feelgoodfashion/

Pro více fotografií  ve vyšším rozlišení prosím navštivte Lindex Newsroom .
Sledujte, co je u nás nového! Přihlaste se k odběru novinek společnosti Lindex a sledujte Lindex na sociálních médiích.

Chcete-li získat více informací, obraťte se prosím na:

Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 490 prodejnami ve 18 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media