#superrolemodel – jarná kampaň Lindex

„To, čo robíte ,vás charakterizuje“ To je posolstvo veľkej jarnej kampane Lindex pre rok 2015, v ktorej vystupujú modelky a super vzory Christy Turlington Burns, Liya Kebede a Toni Garrn. 

Jarná kampaň Lindex je celá o tom, že skutočná krása spočíva v tom, čo robíte, a tiež v tom, ako vyzeráte. Kampaň vyzdvihuje tri krásne ženy, ktoré robia tiež dobré veci mimo sveta módy, čo z nich robí super vzory (super role models).

- Naučila som sa, že záleží na tom, čo robíte, ako to robíte a čo robíte s tým, čo máte. Som kto som a páči sa mi, že táto kampaň ponúka platformu každej z nás, Toni, Liyi aj mne, ktoré sme v rôznych štádiách našich kariér, a všetky v našich životoch robíme viac ako len modeling. Myslím si, že je to pozitívny príklad, aby sme ukázali, že žiadna z nás nie je len taká, ako sa môže zdať na prvý pohľad a že každý má schopnosti robiť viac, povedala Christy Turlington Burns.

Okrem skutočnosti, že Christy, Liya a Toni sú všetky dobre známe a uznávané modelky, angažujú sa taktiež sociálne, primárne so zameraním na materstvo a deti. Organizácie, s ktorými spolupracujú, sú Every Mother Counts, Liya Kebede Foundation a Plan International-Because I am a Girl. Na podporu ich angažovanosti bude Lindex v rámci kampane predávať tričká #superrolemodel v limitovanej edícii, a zisk z tohto predaja bude celý venovaný na podporu uvedených troch organizácií.

- Rozhodli sme sa spolupracovať s Christy, Liyou a Toni ako super vzormi medzi modelkami, pretože si myslíme, že postoj, ktorý presadzujú, a príklad, ktorým idú, budú inšpirovať našich zákazníkov v tom zmysle, aby vnímali krásu nielen zvonka ale taktiež zvnútra. Zámerom kampane je taktiež zvýšiť povedomie, že všetci môžeme robiť lepšie, vo väčšej alebo menšej miere, a že je to veľmi dôležité pre Lindex a našich zákazníkov, hovorí Johan Hallin, riaditeľ oddelenia marketingu v spoločnosti Lindex.

Spoločnosť Lindex, ktorá je neustále sociálne angažovaná, počas tejto kampane podporí WaterAid prostredníctvom aktivít vo všetkých predajniach a online a darovaním 10 % z celého predaja počas nákupných podujatí.

Kampaň super role model (na Slovensku pod názvom super vzor), bude spustená v predajniach Lindex na celom svete a online na stránke lindex.com 18. marca. Bude to taktiež úplne prvá kampaň pre Lindex v Spojenom kráľovstve so začiatkom 27. marca.

Informácie o Water Aid

WaterAid je nezávislá organizácia, ktorá sa snaží zlepšiť životy zlepšením prístupu k bezpečnej vode, zlepšenou hygienou a zdravotníckymi opatreniami v najchudobnejších komunitách na svete. WaterAid pôsobí v 27 krajinách na celom svete a spoločnosť Lindex sa v roku 2014 zaviazala stať sa partnerom WaterAid. Problémy týkajúce sa vody sú pre spoločnosť Lindex veľmi dôležité a sú súčasťou dlhodobého záväzku udržateľnosti. Čiastočne preto, že textilná výroba spotrebuje veľké množstvo vody a je predpokladom našej obchodnej činnosti a hlavne preto, že prístup k čistej vode je nevyhnutný pre ľudský život.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 6 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media