#superrolemodel - Jarní kampaň společnosti Lindex

„To, co děláš, říká, kdo jsi.“  To je mottem velké kampaně společnosti Lindex pro jaro 2015, v níž se objevují tváře modelek Christy Turlington Burns, Liyi Kebede a Toni Garrn.

Jarní kampaň Lindex je celá o tom, že skutečná krása tkví v nejen v tom, jak člověk vypadá, ale také v tom, co dělá. Tato kampaň přináší a zdůrazňuje tři nádherné ženy, které také mimo svět předváděcích mol dělají mnoho dobrého, a to z nich dělá super role model, tedy modelky - vzory.

„Zjistila jsem, že to, co skutečně hraje roli, je to, co děláte, jak to děláte a co děláte s tím, co máte. Jsem, kým jsem a líbí se mi, že tato kampaň poskytuje platformu každé z nás, Toni, Liye i mně, tedy ženám v různé fázi kariéry, které všechny ve svých životech dělají více než jen to, že jsou modelkami. Myslím, že je to pozitivní ukázat, že nikdo z nás není jen to, co se možná na první pohled zdáme být, a že každý má schopnost dělat více,“ říká Christy Turlington Burns.

Christy, Liya a Toni jsou nejen známé a uznávané modelky, ale také jsou to ženy se společenskými povinnostmi, jež se především zaměřují na své mateřství a dětství. Angažují se v organizacích jako Every Mother Counts, Liya Kebede Foundation a Plan International-Because I am a Girl. A vzhledem k tomu, že společnost Lindex je chce v jejich úsilí podpořit, přichází v rámci kampaně s limitovanou edicí trička #superrolemodel. Veškerý zisk z prodeje tohoto kousku oblečení bude věnován organizacím, v nichž jsou tyto ženy činné.

„Rozhodli jsme se spolupracovat s Christy, Liyou a Toni coby modelkami - vzory, neboť máme za to, že to, co svou činností vyjadřují, a příklad, který dávají, bude inspirovat naše zákaznice v tom významu krásy jako ne jen vnějšího aspektu, ale také vnitřního. Tato kampaň chce zvýšit povědomí o tom, že každý z nás může být lepší. V malém měřítku i ve velkém. A to je pro společnost Lindex i pro naše zákazníky velmi důležité,“ říká Johan Hallin, ředitel Marketingového oddělení společnosti Lindex.

Společnost Lindex, která má své stálé společenské závazky, bude v této kampani podporovat organizaci WaterAid, a to prostřednictvím aktivit ve všech svých prodejnách i na internetu, a dále tím, že 10 % ze svého prodeje během nákupních akcí věnuje na dobrou věc.

Kampaň The super role model bude spuštěna v prodejnách Lindex na celém světě a také na webu lindex.com 18. března. Zároveň půjde o vůbec první kampaň pro vstup společnosti Lindex na britský trh, který proběhne 27. března.

Fakta o iniciativě Water Aid

WaterAid je mezinárodní nezávislou organizací, která se zlepšováním dostupnosti zdravotně nezávadné vody, zajišťováním lepší hygieny a zdravotnických opatření snaží měnit život lidí v nejchudších komunitách světa. Působí v 27 zemích světa a společnost Lindex je jejím partnerem od roku 2014. Voda a vše s ní spojené je pro společnost Lindex velmi důležitá a je součástí jejího závazku usilovat odlouhodobou udržitelnost. Částečně proto, že při výrobě textilu se spotřebuje velké množství vody a je nezbytnou podmínkou pro naše podnikání, především však ale proto, že dostupnost zdravotně nezávadné vody je pro život člověka zcela nezbytná.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media