Tropické vplyvy v letnej kolekcii značky Lindex

Nová letná kampaň švédskej značky Lindex nás prenesie priamo do slnečných dní vďaka kolekcii plnej farieb, ženskosti a letných doplnkov.

„Naša tropická kolekcia stelesňuje uvoľnenú a nenútenú letnú náladu inšpirovanú Kubou, výraznými potlačami a pestrými farbami. Ponúka splývavú siluetu s koketným objemom a prvkami, akými sú odhalené ramená, výrazné volány a detaily v podobe uzlov ozdobené doplnkami, ako sú napríklad veľké náušnice, slamené klobúky a kvetované čelenky,“ hovorí Annika Hedin, hlavná návrhárka spoločnosti Lindex.

Sprievodný film k letnej kampani, ktorý sa nakrúcal v horúcom  Miami, sa pohráva so zvukmi evokujúcimi letné okamihy. V sprievode skladby „I‘m Coming Out“ od Diany Ross sprostredkováva pozitívny a optimistický prístup značky Lindex.

Letná kolekcia značky  Lindex bude v predajniach a online na lindex.com  od 18. mája.

Agentúra: Wednesday London
Foto: Pamela Hanson
Film: Steven Brahms
Modelky: Emily Didonato, Andreea Diaconu, Sabina Karlsson
Styling: Jessica Pousette, lindex
Make-up: Gemma Smith-Edhouse
Vlasy: Paolo Soffiati

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe