Zákazníčky spoločnosti Lindex sa stali súčasťou veľkej jarnej kampane na spodnú bielizeň

Túto jar sa vo veľkej jarnej kampani spoločnosti Lindex na spodnú bielizeň Bra-volution (podprsenková revolúcia), predstavia zákazníčky spoločnosti Lindex, ktoré sme vyzvali, aby sa na jeden deň stali modelkami. 

V posledných dvoch rokoch spoločnosť Lindex pri prezentácii nového konceptu strihov podprseniek s názvom Bra-volution využila ako modelky svoje zamestnankyne. Kampane Bra-volution zaznamenali veľký úspech, a to z hľadiska predaja, ako aj medzi zákazníčkami, ktoré si vďaka prehľadnosti celého konceptu vedeli bez problémov vybrať svoj obľúbený strih.

„Chceme inšpirovať ešte viac žien, aby si našli svoje obľúbené strihy podprseniek. A tentokrát nám v kampani pomáhajú naše zákazníčky. Dievčatá boli úžasné a energia počas natáčania skvelá, naplnená množstvom vzrušenia a trochou nervozity,“ uviedla Anne-Kathrine Almark, manažérka marketingovej komunikácie v spoločnosti Lindex.

Táto kampaň, do ktorej sa prihlásilo viac ako 700 uchádzačiek z 13 rôznych krajín, sa teda tiež radí medzi úspešné. Spomedzi uchádzačiek postúpilo 25 žien na kasting v Štokholme a z neho vzišlo 6 finalistiek , ktoré sa zúčastnili natáčania v Londýne. Finalistky tohoročnej kampane pochádzajú zo Švédska, Nórska, Fínska a Lotyšska.

„Natáčanie bolo skvelé! Bolo úžasné vidieť, ako to prebieha v zákulisí. Bolo to zábavné a cítila som sa príjemne, pretože tím v štúdiu bol veľmi profesionálny a postaral sa, aby sme sa cítili uvoľnene. Táto skúsenosť predčila moje očakávania a som šťastná, že som to mohla zažiť,“ uviedla jedna z modeliek kampane Bra-volution, Sanna Skoglund.

Táto kampaň a jarná kolekcia sa v obchodoch Lindex a na stránke lindex.com objavia 4. februára.                                                                                                                                

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 8 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC City Aréna Trnava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Forum Poprad, OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe