Zamestnankyne spoločnosti Lindex modelkami v jedinečnej kampani


 

S príchodom jari prináša spoločnosť Lindex originálnu kampaň, v ktorej sa ako modelky predstavia jej vlastné zamestnankyne. Cieľom tejto kampane je pomôcť všetkým ženám nájsť si dokonalú podprsenku na každú príležitosť. K splneniu tohto cieľa prispieva nový sortiment podprseniek spoločnosti Lindex a nový spôsob ich prezentácie, v predajni aj na internete.

Zamestnankyne spoločnosti Lindex dostali príležitosť zažiť v práci trocha iný a vzrušujúci deň. Boli požiadané, aby sa stali modelkami kampane spoločnosti Lindex s názvom „Podprsenková revolúcia“, ktorá nabáda všetky ženy nájsť si tú správnu podprsenku. Záujem bol obrovský a 45 zamestnankýň sa dostalo až na kasting v Štokholme, na ktorom bude vybraných päť modeliek, a tie sa o pár týždňov zúčastnia fotografovania v Londýne.

– Vždy sme chceli zapájať našich zamestnancov do rôznych procesov fungovania spoločnosti Lindex. Takto môžeme využiť tvorivosť a nadšenie našich ľudí a zároveň im poskytnúť príležitosť vyskúšať si niečo, čo sa výrazne líši od ich každodennej práce v predajni či kancelárii, hovorí Sofia Brax, vedúca personálneho oddelenia spoločnosti Lindex.

Podprsenková kampaň motivuje ženy, aby si našli podprsenku, ktorá najviac vyhovuje ich potrebám. Pomôže im pri tom aj nový spôsob, akým spoločnosť Lindex predstavuje spodnú bielizeň, vychádzajúc z potrieb a požiadaviek zákazníčok a bohatých skúseností svojich zamestnancov.

– Naši zamestnanci sú odborníkmi na spodnú bielizeň. Preto je prirodzené, že pokiaľ ide o výber podprsenky na základe rôznych potrieb a postavy, rozhodli sme sa použiť v kampani na predstavenie rôznych strihov naše zamestnankyne, vysvetľuje Inger Lundqvist, vedúca oddelenia dizajnu a nákupu spodnej bielizne spoločnosti Lindex.

,,V prvom rade musím povedať, že som bola veľmi prekvapená a potešená, že som dostala možnosť zúčastniť sa castingu v Stockholme. Prekvapilo ma, že zo Slovenska som bola vybraná ako jediná. Veľmi som sa na casting tešila a bola som zvedavá, čo všetko nás čaká. Celý deň bol perfektný,spoznala som nové mesto a veľa nových ľudí z Lindexu, ktorí sa o nás  dnes starali.  Cítila som sa veľmi príjemne. Všetci sa na nás usmievali a boli strašne milí a priateľskí. Pre všetky dievčatá, ktoré sa zúčastnili castingu to bol určite zážitok, tak ako aj pre mňa. Ani si neviem predstaviť, že by to mohlo byt lepšie. Som veľmi vďačná, za túto príležitosť  a určite na túto skúsenosť nikdy nezabudnem.,,  Petra Körmöczyová, z predajne Lindex, OC Polus Bratislava.

Kampaň predstavíme v máji, a to vo viacerých formách, prostredníctvom plagátov, tlače, v predajniach aj na internete. Nová ponuka bude dostupná vo všetkých predajniach spoločnosti Lindex a na internetových stránkach o už d mája.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media