Nowa lampa pola pracy stomatologicznej ze zintegrowanymi kamerami 4K zapewnia wyjątkowe możliwości komunikacji, konsultacji i dokumentacji

Planmeca prezentuje nową lampę pola pracy z dwoma w pełni zintegrowanymi kamerami 4K, mikrofonami stereofonicznymi i komputerową technologią przetwarzania obrazu. Inteligentne światło z lampy Planmeca Solanna ™ Vision łączy doskonałe funkcje oświetleniowe i pełną regulację ze stereoskopową wizją 3D.

Planmeca Solanna ™ Vision to nie tylko najnowocześniejsza lampa pola pracy, ale także zaawansowane centrum danych, oferujące wyjątkowe możliwości dla stomatologów. Zintegrowane kamery mogą być używane do nagrywania sesji zabiegowych w rozdzielczości 4K z technologią HDR (High Dynamic Range). Można je wykorzystać np. w komunikacji z pacjentem lub podczas wykonywania procedur. Wszystkie dane są automatycznie zapisywane w oprogramowaniu Planmeca Romexis® i można je łatwo wykorzystać do dalszej pracy. Brak konieczności stosowania dodatkowych kamer powoduje, że praca jest szybsza i bardziej płynna niż kiedykolwiek wcześniej.

W Planmeca Solanna Vision każdy szczegół został starannie zaprojektowany. Wyjątkowo szerokie pole obrazowania obejmuje cały obszar roboczy. Zaawansowana ekspozycja i kontrola światła zapobiegają nadmiernemu prześwietleniu i gwarantują najlepszą możliwą jakość obrazu. Wbudowana stabilizacja obrazu zapewnia stabilne i ostre obrazowanie w każdych warunkach. Kamery są osłonięte jednoczęściową pokrywą przednią i można je łatwo obsługiwać za pomocą sterownika nożnego, zapewniając nienaganną kontrolę zakażeń.

"Planmeca Solanna Vision to doskonałe uzupełnienie naszej rodziny produktów. Wykonywanie najwyższej jakości zdjęć i filmów na fotelu stomatologicznym nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Korzyści obejmują edukację pacjenta, konsultacje z innym stomatologiem i dokumentowanie informacji o leczeniu w celu zapewnienia jakości. Bezproblemowa łączność z Planmeca Romexis umożliwia uzyskanie wiarygodnych informacji o użytkowaniu. Planmeca Solanna Vision jest zbudowana na potężnej platformie informatycznej, która umożliwia specjalistom stomatologicznym dostęp do funkcji, m.in takich jak nawigacja zabiegu implantologicznego, poprzez aktualizacje oprogramowania również w przyszłości ", mówi Jukka Kanerva, wiceprezes Planmeca, szef działów unity stomatologiczne i CAD / CAM w Planmeca.

Planmeca zaprezentuje Planmeca Solanna Vision na IDS 2019.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z:
Panem Jukka Kanerva, v-ce Prezydent
Dział Dental Care Units and CAD/CAM, Planmeca Oy
Tel +358 20 7795 848
jukka.kanerva@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Firma Planmeca Oy jest jednym z wiodących producentów sprzętu dentystycznego na świecie, a oferowane przez nią produkty to: cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy sprzęt do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania komputerowego. Firma Planmeca z siedzibą w Helsinkach, Finlandia, dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie. Jest to największa prywatna firma działająca w tej branży, która opiera swoją działalność na zaangażowaniu oraz inwestowaniu w innowacyjne technologie i projektowanie. Planmeca Oy jest częścią fińskiej Grupy Planmeca działającej w branży technologii medycznych. Obrót grupy w 2018 roku wynosił 735 mln EUR i zatrudnia 2800 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl

Tags:

About Us

Better care through innovation Planmeca Oy is one of the world's leading dental equipment manufacturers with a product range covering digital dental units, CAD/CAM solutions, world-class 2D and 3D imaging devices and comprehensive software solutions. Headquartered in Helsinki, Finland, Planmeca’s products are distributed in over 120 countries worldwide. With a strong commitment to pioneering innovations and design, it is the largest privately held company in its field. Planmeca Oy is part of the Finnish Planmeca Group, which operates in the field of healthcare technology. The Group's turnover in 2019 was MEUR 769, and it employs nearly 2,870 people worldwide.