Nowy Planmeca Romexis® 6.0 stawia na użyteczność i usprawnia przepływ pracy

Report this content

Planmeca ma zaszczyt zaprezentować odnowioną wersję swojego przełomowego oprogramowania typu all-in-one Planmeca Romexis®. Nowa wersja oprogramowania wprowadza ulepszony interfejs użytkownika, a także szeroki wybór nowych narzędzi i funkcji.

Oprogramowanie Planmeca Romexis® 6.0 zapewnia wszechstronne narzędzia do wszystkich zadań obrazowania, od wydajnego podstawowego obrazowania do zaawansowanej diagnostyki i planowania leczenia. Wersja 6.0 cechuje się nowoczesnym wyglądem, który podkreśla użyteczność. Łatwa nawigacja z mniejszą liczbą kliknięć oraz konfigurowalny interfejs użytkownika usprawnia przepływ pracy. Ponadto, Romexis 6.0 posiada elastyczne kreatory, dzięki którym korzystanie z oprogramowania jest łatwe i przyjemne już od pierwszego użycia.

Planmeca Romexis 6.0 oferuje również wiele dodatkowych narzędzi do wyboru. Nowy moduł Planmeca Romexis® CMF Surgery umożliwia w pełni cyfrowe planowanie chirurgii ortognatycznej, projektowanie szyn i symulację tkanek miękkich. Moduł Planmeca Romexis® Implant Guide został wzbogacony o funkcję wirtualnej ekstrakcji zęba, a do modułu Planmeca Romexis® Smile Design dodano automatyczne kadrowanie i orientacją obrazu oparte na sztucznej inteligencji oraz ulepszonym fotorealistycznymi symulacjami. Moduł Romexis 3D 6.0 oferuje również narzędzia AI jako funkcje dodatkowe, które są stosowane np. do automatycznego śledzenia kanałów nerwowych, a także automatycznej segmentacji zębów w obrazie CBCT.

"Oprogramowanie Planmeca Romexis doskonale współpracuje z urządzeniami Planmeca, zapewniając płynny przepływ pracy przy pobieraniu obrazów, diagnozowaniu i planowaniu leczenia. Jako otwarta platforma oprogramowania, Romexis może przechowywać i wyświetlać obrazy z urządzeń innych firm, co oznacza nieprzewidywalną elastyczność i swobodę. Dzięki nowemu, pięknemu interfejsowi użytkownika i ulepszonej funkcjonalności praca z Romexis 6.0 jest przyjemna - po prostu sprawia, że twoja praca jest płynna "- mówi Helianna Puhlin-Nurminen, wiceprezes ds. Obrazowania cyfrowego i aplikacji w Planmeca.

Planmeca Romexis to pierwsze oprogramowanie stomatologiczne na świecie łączące obrazowanie 2D i 3D, a także pełny obieg pracy CAD / CAM. Jest to wyjątkowo wszechstronna platforma dla potrzeb wszystkich stomatologów z mniejszych i większych klinik, dzięki czemu ich codzienna praca jest szybsza i płynniejsza.

Planmeca zaprezentuje Planmeca Romexis 6.0 na IDS 2019. 

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:
Helianna Puhlin-Nurminen, wiceprezes
Digital Imaging and Applications division, Planmeca Oy
Tel 358 20 7795 731
helianna.puhlin@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Firma Planmeca Oy jest jednym z wiodących producentów sprzętu dentystycznego na świecie, a oferowane przez nią produkty to: cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy sprzęt do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania komputerowego. Firma Planmeca z siedzibą w Helsinkach, Finlandia, dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie. Jest to największa prywatna firma działająca w tej branży, która opiera swoją działalność na zaangażowaniu oraz inwestowaniu w innowacyjne technologie i projektowanie. Planmeca Oy jest częścią fińskiej Grupy Planmeca działającej w branży technologii medycznych. Obrót grupy w 2018 roku wynosił 735 mln EUR i zatrudnia 2800 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl

Tags: