• news.cision.com/
  • Planmeca Oy/
  • Planmeca Emerald ™ S - hiperszybki skaner wewnątrzustny  zapewnia płynny cyfrowy przepływ pracy

Planmeca Emerald ™ S - hiperszybki skaner wewnątrzustny  zapewnia płynny cyfrowy przepływ pracy

Report this content

Planmeca z dumą przedstawia nowy hiperszybki skaner wewnątrzustny o doskonałej użyteczności. Planmeca Emerald ™ S jest udoskonaloną wersją znanego już Planmeca Emerald ™. Łączy otrzymywanie obrazów o wysokiej prędkości z nowymi możliwościami diagnostycznymi. Błyskawiczny i wyjątkowo dokładny skaner zapewnia pierwszorzędne doświadczenie zarówno profesjonalistom, jak i pacjentom.

Znane już funkcje skanera Planmeca Emerald ™, takie jak kompaktowy rozmiar, końcówki z funkcją zapobiegającą zaparowaniu sterylizowane w autoklawie i możliwość podłączania typu "plug-and-play", nadal stanowią fundamenty nowego Planmeca Emerald ™ S. Nowy skaner został udoskonalony dzięki nowym, zadziwiającym funkcjom, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom diagnostycznym. Planmeca Emerald S, skanuje ponad dwukrotnie szybciej niż jego poprzednik, sprawia, że rejestrowanie cyfrowych wycisków jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki Planmeca Emerald S użytkownicy mogą również skorzystać z nowej końcówki z funkcją transiluminacji (do diagnostyki ubytków zębowych). Nowa końcówka Cariosity umożliwia lekarzom przebadanie zęba, wykrycie próchnicy i pęknięć we wczesnych stadiach dzięki wolnej od promieniowania bliskiej podczerwieni. Ponieważ fotografowanie odcienia zębów pacjenta może być trudne, Planmeca Emerald S został również wyposażony w asystenta koloru zębów. Asystent upraszcza proces dopasowywania kolorów dzięki ulepszonej jednolitości kolorów.

Skaner wykorzystuje nowy algorytm skanowania w celu ułatwienia skanowania, eliminując automatycznie niepotrzebne dane. Skaner jest również w pełni zintegrowany z urządzeniami i oprogramowaniem Planmeca, umożliwiając wyjątkowo płynny przepływ pracy w klinikach stomatologicznych. Jednocześnie otwarty system pozwala użytkownikom łatwo udostępniać swoje skany współpracownikom i specjalistom z zewnątrz.

"Dla profesjonalistów stomatologicznych Planmeca Emerald S zapewnia zarówno najwyższą użyteczność, jak i niesamowitą szybkość. Dla pacjentów oznacza to szybkość zabiegów. Jestem przekonany, że nasi klienci docenią wszystkie udoskonalenia i dodatkowe metody diagnostyczne oferowane przez skaner ", mówi Jukka Kanerva, wiceprezes ds. Unitów stomatologicznych Planmeca i działu CAD / CAM.

Planmeca zaprezentuje Planmeca Emerald S na IDS 2019.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z:
Panem Jukka Kanerva, v-ce Prezydent
Dział Dental Care Units and CAD/CAM, Planmeca Oy
Tel +358 20 7795 848
jukka.kanerva@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Firma Planmeca Oy jest jednym z wiodących producentów sprzętu dentystycznego na świecie, a oferowane przez nią produkty to: cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy sprzęt do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania komputerowego. Firma Planmeca z siedzibą w Helsinkach, Finlandia, dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie. Jest to największa prywatna firma działająca w tej branży, która opiera swoją działalność na zaangażowaniu oraz inwestowaniu w innowacyjne technologie i projektowanie. Planmeca Oy jest częścią fińskiej Grupy Planmeca działającej w branży technologii medycznych. Obrót grupy w 2018 roku wynosił 735 mln EUR i zatrudnia 2800 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl

Tags: